4.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

--

Závada vyrovnala v poslední sekundě zápasu

32. J. Hoferek (p.) , 44. M. Martínek - 25. P. Štefek , 90. R. Vitásek
25

Závada si šla do vedení, ale Melč dokázala do konce poločasu otočit skóre. Melč ale o výhru přišla v nastavení.

Melč otočila skóre

Souboj nováčků okresního přeboru vítěze nenabídl. V úvodní dvacetiminutovce byla aktivnější hostující Závada. Ve 12. minutě po akci Vitásek, Chřibek, Gryz posledně jmenovaný ani na třikrát nepropasíroval míč do domácí sítě. O minutu později zahrozila Melč rychlým kontrem, ale balon skončil nad hostující bránou. Závada se ujala vedení ve 25. minutě, když Krupa rozehrál rychle přímý kop do šestnáctky, kde Majhoferovu střelu stačil ještě brankář Lebeda vyrazit před sebe, ale na dorážku Patrika Štefka byl již krátký – 0:1. Za sedm minut vnikl po přihrávce Martínka do hostujícího pokutového území Ladner, kterého sestřelil brankář Přibyl a Hoferek se z nařízeného pokutového kopu nemýlil – 1:1. V závěru poločasu otočil výsledek zápasu kapitán Martínek, jehož střela šťastně zaplula do branky a gólman Přibyl byl krátký – 2:1.

Závada vyrovnala v nastavení

Ve druhé části byla aktivnější hostující Závada a Melč se spíše bránila a snažila se udržet těsný náskok. Hra se odehrávala především ve středu hřiště a žádná výraznější šance k vidění nebyla.  Zajímavé okamžiky přišly až v závěru zápasu, kdy byl nejdříve vyloučen domácí hráč Hora za faul na Gryze. Z následného přímého kopu vznikl v domácím vápně závar, ve kterém se nejlépe zorientoval závadský Vitásek, který nohou srovnal účet utkání – 2:2. Hned po rozehrání míče rozhodčí fouknul do píšťalky a zápas ukončil.

Melč v příštím zápase míří do Vávrovic. Závada doma přivítá Těškovice.

TJ Sokol Melč
Michal Martínek (kapitán): Měli jsme plno absencí, takže bych před zápasem bod bral, ale přijít o dva body v samém závěru to hodně zamrzí. Remíza je ale přesto zcela zasloužená.

TJ Sokol Závada
Jan Cigán (vedoucí mužstva): Remíza je zasloužená, ale při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, protože jsme měli více ze hry. Bod ze hřiště soupeře bereme.

J. Lebeda [-] - D. Matějek [-] , J. Hoferek [-] , M. Martínek [-] , T. Švihálek [-] , D. Ladner [-] (70. L. Hruška [-] ) , O. Wáleczek [-] , P. Hora [-] , M. Klein [-] , D. Schrom [-] , M. Maruszák [-]

R. Přibyl [-] - M. Kozel [-] , P. Štefek [-] (58. T. Kuča [-] ) , M. Majhofer [-] (46. L. Staňo [-] ) , D. Štefek [-] , D. Gryz [-] , V. Chříbek [-] (75. J. Ječmínek [-] ) , M. Balon [-] , M. Štefek [-] , R. Vitásek [-] , M. Krupa [-]

ŽK: 70. D. Ladner - 31. R. Přibyl , 72. D. Gryz , 73. M. Kozel . ČK: 90. P. Hora .
Hráči zápasu: O. Wáleczek - R. Vitásek .