25.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Nedašov otočil zápas se Štítnou

0

Utkání předposledního týmu s prvním se odehrálo v Nedašově, který přivítal na svém hřišti Štítnou. V samotném zápase však nic nenasvědčovalo tomu, že se oba týmy nacházejí v naprosto rozdílných tabulkových pozicích. Nedašov po první půlce prohrával, ale nakonec zápas otočil. Vítězství domácích vystřelil v 71. minutě Ondřej Macháč.

Za domácí měl první šanci zápasu Macháč, ale z otočky minul prázdnou bránu. To Štítná byla o pár minut později úspěšnější. Po rychlé akci se přesnou střelou prosadil Fagulec - 0:1. Domácí našli odpověď velmi brzo. Ve 25. minutě se ve vápně dobře zorientoval Petr Holba, který vyrovnal na 1:1. Štítná na vyrovnání odpověděla střelou Hnaníčka, tu však brankář Solař pokryl. V 37. minutě mohl dát domácím vedení Petr Holba, ale jeho střele stála v cestě tyč. Štítná si své vedení vzala zpět těsně před koncem poločasu, kdy se z blízkosti prosadil Hrnčiřík – 1:2.

Gól do šatny určitě nebyl pro domácí příjemný, ti však utkání nezabalili a snažili se opět vyrovnat. To se povedlo v 65. minutě Šuráňovi, který nádhernou střelou vyrovnal na 2:2. O pět minut později dokonali domácí obrat v utkání. Po tvrdém zákroku zůstal ve středu hřiště ležet Machuča, hráči Nedašova vpadli do rozhozené obrany Štítné a na konci celé akce byla přesná střela Macháče – 3:2. O pár minut později mohl Nedašov utkání definitivně rozhodnout, protože dostal po nastřelené ruce výhodu pokutového kopu. Pavel Vaculík však pokus Jiřího Fojtíka zneškodnil a naděje Štítné stále žila. Další gól však v utkání nepadl a Nedašov tak získává tři body.