24.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Zubří nedokázalo Valmezu vzdorovat

0

Týmy Zubří a rezervy Valašského Meziříčí nedělí v tabulce velký bodový odstup, na hřišti to však nebylo vidět. Valmez si proti nekompletnímu Zubří otevřel doma střelnici, která mohla skončit daleko větší přídělem. Za domácí se dvakrát prosadil Výmola, další branky přidali Orság, Václavík a Kundrát.

Zubří přijelo do nedalekého Valmezu oslabené o několik hráčů základní sestavy a na výkonu to bylo znát. Od začátku na hřišti existovalo jen jedno mužstvo – to domácí. Valmez svého soupeře zatlačil a vytvářel si gólové šance. První dokázal proměnit už v 15. minutě, díky přesnému zakončení Michala Kundráta, který využil zaváhání brankáře Barabáše – 1:0. Domácí dál ovládali utkání a nepouštěli Zubří do nebezpečného zakončení. Druhou branku přidal přesným přehozením Výmola, který tak stanovil poločasové skóre 2:0

Po přestávce pokračoval Valmez v ofenzivní hře. Obrana Zubří, která je jedna z nejlepších v lize, nestíhala pokrývat útoky Valašského Meziříčí. Šancí bylo mnoho a na konec to mohlo skončit i více než třemi brankami v síti Zubří. Domácí tým však spálené šance mrzet nemusely, neboť Zubří své minimum šancí nedokázalo využít. Za Valmez se tak postupně prosadili Michal Kundrát, Martin Václavík a svou druhou branku v zápase vstřelil Výmola. Konečný stav zápasu tak byl 5:0