22.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Štítná roznesla Valašské Klobouky

0

Zápas dvou juniorek, tak by se dalo charakterizovat utkání, které se ve Štítné odehrálo. Domácí nasázeli Valachům pět branek a dále bojují o čelo tabulky.

Domácí se na začátku utkání chvíli hledali, ale první gól dokázali i tak vstřelit brzy. Ve 14. minutě po kombinační akci vstřelil první branku Fagulec – 1:0. Hosté se několikrát dostali před bránu Vaculíka, ale jejich zakončení postrádala razanci i přesnost. Štítná udeřila podruhé po půlhodině hry, když Štěpančík přesnou střelou skóroval – 2:0. Minutu před koncem poločasu využil zaváhání hostujícího brankáře dorostenec Šimoník a zvýšil na 3:0.

V druhém poločasu měli domácí více ze hry a svoji převahu potvrdili dalším gólem. V 54. minutě se po kombinační akci opět prosadil Fagulec - 4:0. V 72. minutě vstřelil za hosty čestný úspěch Naňák, ale poslední slovo měla Štítná. Domácí hráči předvedli pěknou kombinaci, na jejímž konci stál Patrik Krupík, který uzavřel účet zápasu na 5:1.

TJ Štítná nad Vláří
Tomáš Vaculík (Štítná): Byl to takový nemastný, neslaný fotbal, ale nám tam padaly branky.

P. Vaculík [-] - L. Zvonek [-] , P. Sloboda [-] , F. Liška [-] - V. Chovančík [-] , T. Chovančík [-] , P. Štěpančík [-] , J. Liška [-] - R. Šimoník [-] , J. Fagulec [-]