18.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Rožnov doma porazil lídra z Holešova

0

Rožnov utkání rozhodl rychlou pětiminutovkou v druhém poločase, když vstřelil dva góly. Domácím byl velkou oporou brankář Michut.

Rožnov nezažívá špatný vstup do jarní soutěže, pouze utkání minulého kole se valašskému týmu moc nepovedlo. Po prohře v Morkovicích museli domácí zmobilizovat své síly, protože je čekal soupeř těžké váhy – vedoucí tým tabulky Holešov.

V prvním poločase byli hosté lepší, tlačili se do útoku a měli šance na skórování. V brance Rožnova však čaroval Milan Michut. V 25. minutě přišla hvězdná chvíle domácího brankáře. Hosté po faulu Reného Bolfa zahrávali pokutový kop, ale Michut vytáhl skvělý zákrok. Hlavně díky němu tak skončil poločas bez branek.

Když Holešov své šance nevyužil, bylo na Rožnovu, aby vstřelil první gól. Změna stavu nastala v 60. minutě. Po centru z pravé strany se prosadil Náměstek – 1:0. Za pět minut Rožnov udeřil podruhé. Domácí obránce Šimek předvedl skvělý individuální průnik a přihrávkou vyzval ke skórování Fuksu, který se nemýlil 2:0. Hosté často zkoušeli nakopávat míče směrem do útoku, domácí obrana však tlak ustála.

Skóre se už do konce zápasu nezměnilo. Pro tým Rožnova je toto vítězství velice cenné. Naopak Holešov tato prohra může mrzet hlavně kvůli ztrátě prvního místa v tabulce krajského přeboru.

FC Rožnov pod Radhoštěm
Milan Náměstek (trenér, Rožnov pod Radhoštěm): V dnešním utkání nás výborně podržel brankář. Myslím si, že se výsledek oproti minulému kolu otočil. V Morkovicích jsme nehráli špatně, ale prohráli jsme.

M. Michut [-] - J. Šimek [-] , T. Karban [-] , R. Bolf [-] , R. Žitník [-] - M. Bolcek [-] , J. Maléř [-] , L. Fuksa [-] , M. Náměstek [-] - M. Rezdar [-] , F. Zetocha [-]