13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Brankové dostihy dopadly lépe pro rezervu Nové Vsi

32

Brankové dostihy dopadly lépe pro rezervu Nové Vsi, když rozhodla hlavně hattricj domácího Šatného.

V první půli padlo pět branek

Za pěkného fotbalového počasí přivítala rezerva Nové Vsi ,ve svém posledním utkání podzimní části na vlastním hřišti ,hráče ze Štěpánova.Zápas bohatý na branky začli lépe domácí.Již v17.minutě se trefil Petr Štandera po pěkném průniku Václava Novotného po pravém křídle.Ve 22.minutě však bylo srovnáno,když samostatný průnik proměnil Roman Hrubeš.Do vedení se opět domácí dostali ve 26.minutě po  ráně Davida Šatného.Ve 41.mimutě bylo znovu srovnáno, když se za hosty prosadil Vitalij Kutnyk.Do kabin se nakonec šlo přece jen lépe domácím ,za které  v 43.minutě podruhé skóroval David Šatný.

Domácí uhájili jednogólové vítězství

Na začátku druhého poločasu to bylo již 4:2 , když  v  49.minutě dokončil svůj hattrick David Šatný.Hostům se však podařilo hned za minutu odpověďět Mykolou Ostrovskym.Dvoubrankové vedení si vzali domácí zpět v 59.minutě po brance Václava Novotného.I když hosté ještě stačili v 73.minutě Igorem Ilchyshynem snížit, domácí tři body uhájili.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Jsem spokojený s tím, že jsme již po třetí naplno bodovali a v každém z těchto zápasů vstřelili nejméně čtyři branky.K zamyšlení však je, že hodně laciných branek inkasujeme.

T. Pohanka [-] - V. Novotný [-] , T. Novotný [-] , J. Zdražil [-] (77. T. Lysák [-] ) , J. Nečas [-] (68. M. Klement [-] ) , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] , J. Nečas [-] , F. Šandera [-] (86. V. Bureš [-] ) , P. Šandera [-] (84. F. Černý [-] )