Ochranův hattrick rozhodl

33

Ochranův hattrick rozhodl o tom, že Bory vezou tři body z Doubravníku.

Ochrana vstřelil hattrick

V devátém kole okresního přeboru se utkal domácí nováček soutěže Doubravník a tento rok dobře hrající tým Borů. Za krásného počasí se před dobrou návštěvou 110 diváků hrál od začátku vyrovnaný zápas a postupem času se více osmělovali hosté, kteří svoji převahu vyjádřili v 19. minutě gólem Miroslava Ochrany - 0:1. Hosté se uklidnili a dále se dostávali k brance domácích a jejich snahu o navýšení náskoku korunoval svojí druhou brankou v zápase opět Miroslav Ochrana - 0:2. Stejný hráč poté ukončil v 41. minutě poločasový účet, když završil hattrickem stav utkání na - 0:3. Zápas tak byl více méně rozhodnutý.

Bory potvrdily výhru čtvrtou brankou

Druhý poločas začal snahou domácích o snížení náskoku Borů, ale pozorná obrana hostí byla na místě. Další branku tak opět přidali hosté konkrétně Milan Špaček, který tak v 63. minutě defakto rozhodl kam poputují tři body - 0:4. V dalším průběhu se oba celky snažily vstřelit branku, ale oba gólmani již byli na svých místech. Utkání tak končí čtyřgólovou výhrou Borů, kterým toto vítězství nadále pojišťuje druhou příčku tabulky. Doubravník se nachází na opčné tedy předposlední příčce. Příští kolo zajíždí Doubravník na hřiště posledního Jimramova a bude se hrát o Černého Petra tabulky. Bory naopak uvidí šlágr kola, když přijede na jejich hřiště třetí Křižanov.

FK Doubravník
Marek Sommer: Dnes se nám zápas nepovedl a odešli jsme před domácími fanoušky s vysokou porážkou. Příští zápasy se pokusíme bodově zlepšit.