7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

Radostín vyhrál v Doubravníku

72. K. Vojta (p.) , 77. S. Škvařil - 7. D. Staněk , 62. P. Císař , 88. P. Císař
35

Radostín vyhrál v Doubravníku, když rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem Pavel Císař.

První poločas vyzněl pro Radostín

První polovina se domácím vůbec nevydařila, hned z první šance hosté hrozili po chybě domácího záložníka a byla z toho penalta. Hostující útočník Pavel Císař jí jěště s díky odmítl a minul bránu. Bohužel za pár minut domácí špatnou rozehrávkou stratili míč a druhou šanci už hosté využili. Domácí útočníci bohužel špatným řešením situací bránu neohrozili. Avšak v 26. minutě se k šanci dostal Miroslav Vojta, který bohužel minul bránu. Nic zajímavého se už v první půli nedělo.

Císař rozhodl o výhře hostí

Do druhé půle hosté vstoupili opět lépe a po centru z pravé strany za obranu, se dostal k míči Pavel Císař, a nechytatelnou střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0 pro hosty. Po druhé inkasované brance se domácí sklidnily, drželi míč na nohou a po chybě hostujícího obránce, který hrál ve vápně rukou si vybojovali penaltu. Kapitán domácích Karel Vojta s přehledem proměl snížil tak na 2:1. O necelé tři minutky později domácí skvělým presem vybojovali roh. Z rohu hlavičkoval Miroslav Vojta, který tím připravil šanci pro Standu Škvařila a ten se nemílil a proměnil. Při vyrovnaném stavu pár minut před koncem po chybě domácí rozehrávky bohužel z brejkové situace zahrozil Pavel Císař a druhou trefou k levé tyči dostal hosty opět do vedení. Domácí už na tuto branku nedokázali reagovat.

FK Doubravník
Marek Sommer:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: Po poločasovém vedení 0:1 a dalším navýšením na 0:2 jsme si mysleli,že už je zápas vyhraný,ale domácí během deseti minut srovnali a konec utkání se bojovalo o to,kdo získá plný počet bodů. Nakonec se nám po úniku Císaře podařilo body urvat.

B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , S. Balák [-] , M. Vojta [-] , M. Šikula [-] , S. Škvařil [-] , V. Srba [-] (60. M. Škvařil [-] ) , K. Vojta [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , T. Csizmár [-]

I. Dupal [-] - D. Staněk [-] (69. S. Berka [-] ) , J. Kohout [-] , T. Kadlec [-] , D. Hrbek [-] (86. R. Večeřa [-] ) , P. Císař [-] , L. Kozel [-] , P. Dvořák [-] , L. Dvořák [-] , R. Fňukal [-] , O. Bradáč [-] (88. M. Láznička [-] )

ŽK: 36. V. Srba - 18. D. Hrbek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - TOMÁŠEK Oldřich, OSOVSKÝ Ivo.