6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

V Křoví padaly branky ve druhé půli

34

V Křoví padaly branky ve druhé půli a domácí se rozešli s Dolní Rožínkou dělbou bodů.

První poločas branka nepadla

Křoví nastoupilo k utkání z první pozice v tabulce. Hosté z Dolní Rožínky chtěli svého soka překvapit a od začátku se snažili zaskočit domácí obranu. Ta ovšem byla na svém místě a poločasový stav byl tedy bezbrankový.

Druhou půlku padly čtyři branky

Druhý poločas začali lépe domácí a Dino Hodžič poslal lídra tabulky do vedení - 1:0. Domácí radost však netrvala dlouho a v 64. minutě vyrovnal Petr Sedlák - 1:1. Za tři minuty bylo opět radostněji na domácí straně, kdy Milan Polonec dostal míč za záda Horáka podruhé - 2:1. Spravedlivou remízu nakonec zařídil v 79. minutě Ondřej Černý - 2:2.