3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Rozsochy znovu remizovaly

31

Rozsochy znovu remizovaly, tentokrát v domácím prostředí se Štěpánovem, kdy ztratily dvougólové vedení z prvního poločasu.

Pavel Prášil dvakrát skóroval

Sobotní dopoledne v Rozsochách zpříjemnil všem  divákům zápas Rozsoch a Štěpánova. Hned v úvodu hosté zahrozili z rohového kopu, ale střela neskončila v brance. Domácí se snažili kombinovat a rychle napadat a to se jim v první půlce dařilo. Hned v úvodu dvojice Padrtka-Jaroš vybojovala dobrým presingem míč a prvně jmenovaný předložil míč do vápna Pavlu Prášilovi a ten se nemýlil. 1:0
Zanedlouho domácí zahrávali standartní situaci z pravé strany a Honza Holý našel krásným pasem hlavu opět Pavla Prášila a bylo to 2:0
Domácím se hra dařila a zato hostům nevycházelo nic, všechny jejich pokusy končili mimo a nebo v rukavicích domácího brankáře. Domácí mohli do poločasu přidat ještě minimálně dvě branky, ale všechny akce už nedokázali přesněji zakončit.

Štěpánov ve druhém poločase vyrovnal

Do druhé půle vtrhli hosté jako vyměnění, dvakrát vystřídali a začali hrát mnohem více agresivněji a lépe se pohybovali. Hned v úvodu druhé půle dostal krásnou přihrávku mezi obránce Ludvík a nezaváhal. 2:1
Za několik málo minut se situace téměř opakovala a z dvoubrankového náskoku domácích nebylo nic. 2:2
Hosté stále hráli agresivně a domácí se nemohli dostat do tempa. Podařila se jim ovšem kombinace, na jejímž konci byl Saša Jaroš a domácí opět vedli. 3:2
Hosté nechtěli odjed s prázdnou a nadála se snažili o vstřelení vyrovnávající branky. To se jim nakonec podařilo, kdy střílený centr do vápna z přímého kopu skončil za zády domácího brankáře. 3:3
Do konce utkání se již stav nezměnil a oba týmy si připsali po jednom bodu.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Dnes jsme opět odehráli velice těžké utkání s kvalitním soupeřem. Po výborné první půlce se hosté ve druhém poločase zlepšili a vyrovnali.