3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Horký pěti góly rozhodl zápas v Radostíně

34

Horký pěti góly rozhodl zápas v Radostíně a Santus si připsal první body v soutěži.

První poločas skončil nerozhodně

Vstup do zápasu se povedl domácím,kdy již ve druhé minutě na dvakrát doklepával míč Bradáč.S hosty to však neotřáslo a postupně se víc dostávali do hry.Odměnou jim byl gól,při kterém rozebrali obranu domácích,to běžela 33.minuta.Stav 1:1 vydržel pouze dvě minuty,kdy střílející Císař trefil tyč,ale Kadlec byl v té chvíli na správném místě a odražený míč doklepl.Vedení si bohužel domácí nepodrželi do konce poločasu a ve 44. minutě nechali zakončit osamoceného Horkého.

Horký si otevřel gólovou střelnici

Druhá půle se domácím vůbec nepovedla,fyzicky úplně odpadly a na hřišti dominovali pouze hráči Jívoví. Střelecký den si ze zápasu udělal kanonýr Horký,jenž zatížil skóre rovnou pětkrát  a to v minutách 51-70-74-78. V 80.minutě korigoval konečný stav zápasu Toman po pěkné individuální akci.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek:

FC Santus Jívoví
Vít Havelka:

I. Dupal [-] - P. Dvořák [-] , R. Večeřa [-] , J. Novotný [-] (28. T. Kadlec [-] ) , D. Hrbek [-] , P. Císař [-] , D. Toman [-] , L. Oulehla [-] , L. Dvořák [-] (78. J. Promberger [-] ) , R. Fňukal [-] , O. Bradáč [-]

M. Štryncl [-] - J. Horký [-] , D. Lukášek [-] (84. R. Šejnoha [-] ) , Z. Holubář [-] , J. Koukola [-] , M. Koukola [-] , R. Havlíček [-] (74. M. Mach [-] ) , P. Šustal [-] , J. Požár [-] , J. Láznička [-] , D. Dřímal [-]

ŽK: 65. P. Císař , 72. R. Večeřa .
Hráči zápasu: I. Dupal , O. Bradáč - J. Horký .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: LIŠKA Jiří - BERKA Stanislav (N), LÁZNIČKA Miroslav (N).