12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Blatnice doma nestačila na Hartvíkovice

6. J. Trnka , 62. J. Trnka , 62. M. Sova (p.) , 88. M. Hutař - 1. D. Horký , 10. M. Outulný , 45. M. Kopuletý , 48. D. Horký , 80. D. Outulný
13

Fotbalisté Hartvíkovic dokázali vybojovat na těžké blatnické půdě divokou výhru 5:4

Hosté o dva góly lepší

V zápase dvou sousedních týmů tabulky byl k vidění v Blatnici kam zavítal celek Tělovýchovné Jednoty Hartvíkovice. Oba celky podávají vyrovnané výkony. a tak se i v tomto zápase dala očekávat vyrovnaná bitva, kde přeci jen měla být mírným favoritem Blatnice, poněvadž hrála před vlastními fanoušky a určitě je chtěly potěšit tím nejlepším výkonem. Hartvíkovičtí, ale rozhodně nechtěly prodat svoji kůži lacino. Všechny týmy totiž chtějí v závěru podzimu urvat co nejvíce bodů a mít co nejlepší postavení v tabulce do jarní části. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Přítomní diváci byli svědky divokého úvodu, který ale nebyl pro ně příliš radostný. Hned z první akce hosté udeřili a to v 1. minutě zásluhou Dominika Horkého - 0:1. Domácí se z tak rychlé branky oklepali a již v 6. minutě vyrovnal na 1:1 Jiří Trnka. Jenže hosté si vzali vedení brzy zpět, když se v 10. minutě dokázal prosadit Martin Outulný - 1:2. Poté se hra uklidnila a ikdyž se domácí snažili o vyrovnání, sami v závěru první půle inkasovali, když se ve 45. minutě trefil Martin Kopuletý - 1:3.

Přestřelku zvládli lépe hosté

Vstup do druhé půle vyšel lépe opět hostům, když je poslal ve 48. minutě do vedení 1:4 Dominik Horký. Domácí to ale nezabalili a dvěmi slepenými góly  Jiřího Trnky a Milana Soví z 62. minuty snížili na 3:4.  Hosté si však výhru nechtěli nechat vzít a v 80. minutě upravoval David Outulný na 3:5. Domácí pak už jen snížili v 88. minutě Martinem Hutařem na 4:5.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, kapitán: Pro nezaujatého diváka strhující podívaná. Pro trenéry na střídačkách asi zápas o nervy. Naší zbraní byly rychlé protiútoky a byla velká škoda, že jsme nedokázali využít víc šancí, které jsme si vytvořili. Naopak domácí byli jasně lepší ve standardních situacích. Každý jejich roh představoval obrovské nebezpečí pro naši bránu. Zápas tak měl náboj až do poslední minuty.