18.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Velká Hleďsebe otočila utkání s Trstěnicemi a po penaltách získala 2 body

0

Domácí vyhráli i přes poločasovou ztrátu dvou branek a také ztrátu hodně hráčů základní sestavy.

Hosté otevřeli skóre už ve 12. minutě, kdy se přesně trefil Zdeněk Hušek. V první půli jsme sledovali poměrně vyrovnaný fotbal, hosté, nabuzeni vedoucí brankou, však měli mírně navrch. Trstěnice dokázali vstřelit druhou branku ve 36. minutě, kdy se prosadil Karel König. Do poločasu další branky nepadly, do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Domácí však ve druhém poločase výrazně zapnuli a díky brankám Michala VítkaKarla Bystřického dokázali srovnat skóre. Za stavu 2:2 měly obě mužstva šance na rozhodnutí zápasu, který však nakonec došel až k penaltám.

V pokutových kopech byli úspěšnější domácí, kteří je vyhráli 5:4 a připsali si 2 body.

TJ Rozvoj Trstěnice B
Jan Švajgl - hosté: Vyrovnaný zápas plný emocí. Do prvního poločasu jsme vstoupili lépe, domácím chybělo několik hráčů základní sestavy. Velké množství šancí na obou stranách.

J. Neuman [-] - J. Máder [-] , D. Vorel [-] , M. Derka [-] , J. Ryšánek [-] - K. König [-] , Z. Hušek [-] , J. Švajgl [-] , I. Vinichyk [-] - M. Kala [-] , P. Nečas [-]

Hráči zápasu: P. Nečas .