13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Bohdalov bere tři body

33

Domácí nadělili šest branek Starči. Všechny padly v prvním poločase.

Domácí po půli vedli

Domácí zažili první poločas, o kterém se jim ani nesnilo. Stařeč se jen těžko dostávalal z tlaku a domácí navíc proměňovali šance. Ve 12. minutě otevřel z přímého volného kopu skóre Doležal - 1:0. Ve 20. minutě se pustil do individuálni akce Neuman a zvýšil vedení Bohdalova - 2:0. Poté začal úřadovat Koukal, který vstřelil tři branky mezi 30. a 39. minutou - 5:0. Poločas hrůzy pro hosty dokonal tři minuty před přestávkou Šimek - 6:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhé půli domácí zvolnili a zápas jen dohrávali. Hosté hru sice opticky vyrovnali, ale gólové šance měli opět domácí, kteří ale jakoby hosty šetřili a už žádný další gólový zápis si nepřipsali. Kladem utkání byla i slušná hra obou týmů a zápas se tak obešel bez žlutých karet.

Bohdalov zakončí podzim v Lukách. Stařeč hraje doma s FŠ Třebíč.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští tak po doslova snovém výkonu v prvním poločase, vrátili Starči porážky z minulých ročníků i s úroky. Teď je jen třeba, aby i k poslednímu zápasu podzimu do Luk odjeli opět kompletní a dokázali, že vynikající výkon proti Starči nebyl náhodný. Za dnešek si tak zaslouží od všech diváků naše velké poděkování.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , J. Večeřa [-] , A. Fabík [-] (71. D. Skála [-] ) - T. Doležal [-] (60. J. Švoma [-] ) , J. Šimek [-] , A. Neuman [-] , P. Neuman [-] - V. Koukal [-] , D. Křesťan [-] (64. V. Pokorný [-] ) -