11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

V Polné se body dělily

31

Domácí potřebují body jako sůl a jeden se jim povedlo získat v sobotu s Moravskými Budějovicemi.

Hosté po půli vedli

Do vedení poslal šli hned z kraje zápasu hosté. V 7. minutě Pařízek zblokoval odkop obránce Polné, míč se odrazil ke Kosmákovi a ten neměl problém uklidit míč do odkryté brány - 0:1. Na rozdíl dvou branek mohl zvýšit Pavel Stark, ale svůj únik z pravé strany nezakončil gólově. Domácí dokázali odpovědět po půl hodině hry, kdy se dostal do brejku Čaloud a proměnil jej - 1:1. Poločasové vedení vrátil hostům Kamil Svoboda, který se nejlépe zorientoval po rohovém kopu a prostřelil levačkou brankáře domácích - 1:2.

Domácí po přestávce srovnali

První velkou šanci druhého poločasu měli hosté. Skóre mohl navýšit Vlastimil Novotný, ale z hranice malého vápna napálil dělovkou pouze břevno. Další šanci měl Stark, který mířil z úhlu, ale nebylo mu přáno v Polné skórovat. V 70. minutě musel pro zranění ze zápasu odstoupit brankář hostů Dvořák. Na jeho místo si stoupl hráč z pole Kamil Svoboda. O osm minut později byl překonán opět domácím kapitánem Čaloudem, který se otočil na velkém vápně a střelou k tyči srovnal - 2:2.

Moravské Budějovice hostí v dalším kole Nedvědici. Polná jede do Hamrů.

SK Moravské Budějovice
SK Moravské Budějovice (web): Hráli jsme na půdě neoblíbeného soupeře. Po průběhu zápasu můžeme jen konstatovat, že jsme zbytečně ztratili dva body.

Slavoj Polná B
J. Mezera [-] - L. Čaloud [-] , P. Juříček [-] (75. M. Drápela [-] ) , A. Apfelthaler [-] , D. Mühlfeit [-] , J. Sedmík [-] (70. J. Bohdálek [-] ) , M. Jirka [-] , M. Šorf [-] , D. Kratochvíl [-] , F. Koumar [-] (90. J. Bohdálek [-] ) , V. Voráček [-]

O. Dvořák [-] (70. J. Povolný [-] ) - J. Benda [-] , P. Benda [-] , Z. Škoda [-] , J. Kosmák [-] , M. Pařízek [-] , M. Premar [-] , P. Stark [-] , K. Svoboda [-] , V. Novotný [-] , J. Horecký [-]

ŽK: 5. D. Mühlfeit - 52. K. Svoboda , 90. J. Povolný .
Hráči zápasu: L. Čaloud - J. Kosmák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GRUBER Vojtěch - ŽALOUDEK Patrik, NOVOTNÝ František.