6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

19. V. Pokorný - 51. Z. Bláha , 60. D. Vacek , 74. J. Toth
31

Domácí neudrželi poločasové vedení a prohráli se Stonařovem.

Domácí po poločase vedli

V prvním poločase byli lepší domácí a podařilo se jim to vyjádři i brankou. Ta padla v 19. minutě a vstřelil ji hlavou Pokorný, když si našel centr Novotného, který prodloužil Koukal - 1:0. Hosté marně reklamovali ofsajd. Chvíli na to mohli domácí své vedení zvýšit, ale Křesťan na malém vápně promáchl přihrávku od Šimka. Od té chvíle padla na domácí borce deka a na hřišti se hlavně bojovalo ve středu hřště.

Hosté po přestávce rozhodli

V 51. minutě vyrobili hrubku Šimek s Munduchem a Bláha po dlouhém autu pohodlně srovnal - 1:1. V 56. minutě byl sražen Kubíkem Koukal a hostující stoper musel do sprch. Domácí tak dostali šanci na přesilovku. Ta jim však hrubě nevyšla. V 60. minutě totiž hosté hodili před domácí bránu další dlouhý aut a po zmatcích v domácím vápně doputoval míč do sítě. Střelcem byl Vacek - 1:2. V 74. minutě chtěl Mundok udělat kličku Vackovi i Příhodovi, ale druhý jmenovaný ji vystihl a našel Totha před prázdnou bránou - 1:3. Domácí mohli snížit díky Novotnému, ale on ani Doležal branku nedali.

Bohdalov čeká v dalším kole zápas ve Velkém Beranově. Stonařov hostí Stařeč.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalov je tak stále bez bodu a optimismus po úspěšném vyřazení Bedřichova a Moravce v poháru KFS kamsi vymizel. Soupeři se pomalu ale jistě vzdalují a jak to vypadá, budeme mít úplně jiné starosti.

TJ Sokol Stonařov
Michal Příhoda (hráč): Byl to těžký zápas, důrazný především z domácí strany a to celkem pochopitelně. Domácí už prostě museli zabrat a potom, když jsme dohrávali v deseti, to domácím paradoxně spíše ublížilo a zbytek utkání odehráli křečovitě a do pořádného tlaku se nedostali. Pro nás velmi důležité a hlavně zasloužené tři body.

M. Mundok [-] - Z. Novotný [-] , D. Skála [-] , A. Fabík [-] , T. Doležal [-] - A. Neuman [-] , J. Šimek [-] , V. Pokorný [-] , F. Boháček [-] - D. Křesťan [-] (76. J. Wasserbauer [-] ) , V. Koukal [-] -

P. Měrtl [-] - J. Šmarda [-] , P. Kubík [-] , M. Turoň [-] , M. Špaček [-] , D. Vacek [-] , M. Příhoda [-] , P. Plavec [-] , J. Láznička [-] (64. J. Toth [-] ) , P. Kozojed [-] , Z. Bláha [-]

ŽK: 43. D. Křesťan , 78. A. Neuman - 16. P. Měrtl . ČK: 56. P. Kubík .
Hráči zápasu: J. Šmarda .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: NENADÁL Pavel - HOLUB Miroslav, ŘEPA Ladislav (N).