4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Přibyslavice získaly tři body

29

Přibyslavice zabraly a nováčkovi nadělily tři branky.

Domácí po poločase vedli

Domácí se brzy po začátku ujali vedení po rohovém kopu, když míč doklepl do sítě Miloš Molák, který se v hostujícím vápně nejlépe zorientoval - 1:0. Hra byla v prvním poločase vyrovnaná bez dalších šancí na obou stranách. Hrálo se především ve středu pole a oba brankáři se nudili.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas začali lépe hosté, přičemž nestárnoucí domácí brankář Pisk zlikvidoval hostům nejméně 3třivyložené šance. Po hodině hry převzali otěže zápasu domácí a vyjádřili to i brankově. Po hodině hry byl na konmci rychlého brejku Lopatář - 2:0. Poté se hra přiostřila a sudí Krejčí měl co dělat. Domácí zvrat nedopustili. Naopak je v 87. minutě uklidnil přesně zakončující Jiří Zhoř, který dal výsledku konečnou podobu - 3:0.

Přibyslavice jedou v dalším kole do Stonařova. Rudíkov hraje na svém hřišti s Bohdalovem.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Jsem rád, že se nám konečně podařilo vyhrát. Zápas to byl těžký, jelikož soupeř hrál fyzicky náročný fotbal. Doufám, že budeme pokračovat ve sbíraní bodů.

FK Rudíkov
Lukáš Trnka (trenér): Bohužel se nám nepodařilo proměnit i ty nejvyloženější šance a to nás stálo lepší výsledek.

F. Pisk [-] - L. Venhoda [-] , J. Částka [-] , Š. Uher [-] , L. Lopatář [-] , J. Skrobikowski [-] , M. Matějek [-] , P. Šárka [-] , M. Molák [-] , V. Škorpík [-] (65. J. Zhoř [-] ) , M. Karafiát [-]