8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Bedřichov vyhrál podruhé v řadě.

20

Zápas, který se hrál ve Velkém Meziříčí skončil výhrou hostí. Bedřichov vyhrál ve Velmezu 1-0.

První půle nebyla příliš atraktivní.

Oba týmy vstoupily do zápasu naladěni výhrou z posledního kola a první poločas nebyl pro diváky příliš atraktivní. Oba týmy si vypracovali jednu větší šanci, ale domácí Partl branku minul a hostujícího Pojera vychytal Dubec. Mírně aktivnějším týmem byli v první půlce hosté.

Bedřichov byl i ve druhé půli trošku aktivnější a v závěru rozhodl o výhře.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu, s tím, že Bedřichov si vypracoval více slušných šancí. Nicméně Dubec vychytal jak Lacinu, tak Götha. V 83.minutě měli hosté jedinečnou šanci rozhodnout, když po faulu na Maška zahrávali pokutový kop. Lacinu ale Dubec vychytal. Aktivnější Bedřichov se, ale přece jen dočkal, v 87.minutě se, se štěstím trefil David Novák. Když v závěru vytáhl fantastický zákrok Šána, bylo jasno, že si Bedřichov překvapivě odveze všechny tři body.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Dnešní zápas se nám povedl, plnili jsme to, co jsme měli a konečně nám fungovala taky defenziva. Soupeř měl nějakou větší šanci jen v poslední minutě, takže si myslím, že výhra je zasloužená.