3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Bitva nováčků skončila remízou 0-0

20

Oba týmy byli velmi aktivní, díky tomu se hrál pohledný fotbal na obou stranách, ale bohužel diváci branku neviděli.

Vyrovnaný úvod zápasu

Poločas začal velmi vyrovnaně, oba týmy měli několik šancí, tu největši měl Šebkovický Říha, ale Petr Šána v brance hostí vykopl jeho střelu. V závěru půle měli více ze hry hosté, ale branka nepadla.

Ani v druhé půli jsme branku neviděli.

V druhém poločase přidali domácí na aktivitě, bylo mnoho šancí, i hostující hráči přidali ze standardních situací nebezpečné střely na branku domácích. Následně domací Novotný svoji šanci neproměnil, o chvíli později se netrefil ani domácí Prokeš. Pak břevno trefil i Bedřichovský Lacina. V závěru domácí skvěle podržel brankář Klubal. Bojovalo se do konce utkání, zápas skončil zaslouženě 0:0. Jak domácí tak i hosté se podělily o bod. Pěknému zápasu přidalo krásne počasí i hojně návštěva domácích fanoušků.