13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

20. R. Štos , 46. V. Dobal , 60. V. Dobal , 69. R. Štos , 74. L. Stoklasa , 86. L. Stoklasa , 89. J. Brom
13

Ani tentokrát nedošlo k žádné změně a Olympie opět zvítězila. Nemanicím nastřílela sedm branek.

V prvním poločase skórovali domácí pouze jednou

Od začátku utkání se hosté soustředili na obranu. Domácí se dostali do šance, kterou proměnili ve 20. minutě, když Dobal poslal míč za obranu, Štos propálil brankáře a otevřel tak skóre 1:0. Domácí se dostali do několika šancí, ale neproměnili je. Nato dal soupeř o sobě vědět ve 43. minutě, ale pohotový Vachuta střelu soupeře vyrazil. Poločas tedy skončil pouze 1:0.

Gólová smršť Olympie

Do druhé části zápasu vstoupili lépe domácí. Hned ve 46. minutě se prosadil Dobal, když jeho střela ze střední vzdálenosti zapadla za tyč - 2:0. Tentýž hráč znovu skóroval v 60. minutě, když Houska utekl po pravé straně a předložil mu míč před prázdnou bránu. Olympie tak zvýšila svůj náskok na 3:0. V 64. minutě se dostali do šance také hosté, ale zakončili vedle. Pět minut poté se dostal Štos po kombinaci před brankáře, obešel ho a úspěšně zakončil - 4:0. V 74. minutě Šťastný předložil míč na malé vápno Stoklasovi, který zvýšil skóre na 5:0. Po ztrátě míče domácích na půlce hřiště se znovu dostali do stoprocentní šance hosté, ale opět zaúřadoval Vachuta, který střelu do své brány nepustil. V 86. minutě Procházka přihrál pod sebe na malé vápno Stoklasovi, který opět změnil skóre na 6:0. Minutu před koncem utkání se prosadil ještě Brom, který krásnou střelou do horního rohu brány uzavřel skóre na 7:0. V posledním kole podzimní části zamíří Nemanice do Veselí a Olympie se utká s Hlubokou, která je týnským v patách.

FK Olympie Týn nad Vltavou
Jiří Orlíček (trenér): Hosté přijeli v nekompletní sestavě a od první minuty se soustředili na obranu. V 19' Dobal přihrál za obranu a Štos proměnil samostatný nájezd na brankáře 1:0. Neproměnili jsme několik šancí a soupeř zahrozil ve 43' - brankář Vachuta vyrazil střelu soupeře. Hráli jsme bez pohybu, finální přihrávku nevycházeli, centry končili na prvním bránicím hráči. Střela ze střední vzdálenosti byla jedna - T.Houska. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe - Dobal střela 2:0, po Houskově přihrávce opět Dobal 3:0. V 64' měli hosté 100% šanci - zakončení vedle. V 68' po kombinaci Brom , Houska - Štos navýšil na 4:0. Po Šťastného přihrávce - Stoklasa 5:0. Po ztrátě míče na půlce hřiště ( Dobal ) - brankář Vachuta vyráží a chytá 100% šanci soupeře. Martin Procházka zkušeně přihraje Stoklasovi 6:0. Brom krásnou umístěnou střelou ukončil zápas 7:0.

J. Vachuta [-] - J. Meidl [-] , V. Dobal [-] , L. Mravec [-] (59. M. Šálený [-] ) , L. Stoklasa [-] , J. Plojhar [-] (63. R. Šťastný [-] ) , R. Štos [-] , P. Vařil [-] , T. Houska [-] (71. V. Červenka [-] ) , M. Boček [-] (80. M. Procházka [-] ) , J. Brom [-]