22.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Přibyslavice vyhrály v Moravských Budějovicích

23

Domácí vedli, ale Lopatářův hattrick zajistil hostům pohodlné poločasové vedení, kterí si pohlídali.

Hosté po poločase vedli

Derby utkání začali lépe domácí a již v šesté minutě šli do vedení Stehlíkem - 1:0. Za deset minut srovnal skóre Lopatář po centru Ošmery - 1:1. Následně poslal hosty do vedení Venhoda, když využil nedorozumění v domácí obraně a chladnokrevně poslal míč k tyči - 1:2. V závěru poločasu se ještě prosadil dvakrát během dvou minut střelecky disponovaný Lopatář a Přibyslavice vedly o tři branky.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se hrálo střídavě před oběma brankami, ale bez gólových šancí. Vyjímkou byla nastřelená tyčka A. Svobodou po hodině hry. Korekce výsledku se domácí dočkali až v závěru utkání, kdy A. Svoboda dorážel do branky míč, který neudržel Novák po trestném kopu Horeckého - 2:4. Konečnou podobu výsledku dal o pět minut později střídající Micek - 2:5.

Moravské Budějovice jedou v dalším kole do Nedvědice. Přibyslavice hostí Rantířov.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Úvod zápasu se nám nepovedl a brzy jsme inkasovali. Od tohoto gólu jsme ovšem otěže zápasu převzali my a čtyřmi góly jsme v podstatě utkání rozhodli. Druhý poločas měli sice domácí uzemní převahu, ale do žádných vyložených šancí jsme je nepustili a získali jsme tři důležité body.