26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Bory vyhrály v Jimramově brankou Špačka

31

Bory vyhrály v Jimramově brankou Špačka, který se prosadil v prvním poločase.

Bory vyhrály první půli

V posledním utkání na domácím hřišti v této sezóně přivítal Jimramov Špaček boys, kteří v tomto utkání potvrdili velmi dobrou jarní formu. Od začátku utkání se hrál z obou stran zajímavý útočný fotbal z celou řadou šancí. Hosté byli fotbalovější a jejich hra měla systém a tak byly úseky hry, kdy přitlačili domácí před bránu, ale domácí obrana dlouho odolávala. Až ve 23.minutě nepokryli domácí na pravé straně šestnáctky Špačka a ten zkušeně poslal míč na dlouhou tyč 0 : 1. V dalším průběhu 1. poločasu se několikrát vyznamenal hostující brankář Pokorný a udržel hostům čisté konto.

Ve druhém poločase branka nepadla

Úvod 2.poločasu jasně ovládli hosté a branka visela ve vzduchu, ale domácí obrana vše ustála. V dalším průběhu se domácí snažili o vyrovnání, ale v 62.minutě střelu Holeše vytáhl Pokorný na břevno a v 78.minutě v čisté šanci vychytal Štěrbu. Hosté hrozili hlavně ze standartních situací, ale ani domácí brankář Hlaváč se nedal zahanbit a předvedl několik velmi dobrých zákroků, a tak utkání skončilo zaslouženě nejtěsnější výhrou hostů, když nedáš gól těžko se boduje. Domácí hráči zaslouží pochvalu za odmakané utkání a tak to snad vyjde v pátek v Bystřici.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Družstevníci byli lepší v poli, což je vzhledem k názvu jejich klubu i logické(smích) Nás trápí proměňování vypracovaných šancí a když nedáš gól, vyhrát nemůžeš. Chci vyzdvihnout Špáču, na hřišti pořád kuwa platnej a taky je vidět jeho role trenéra. Bory věděly co chtějí hrát a všichni hráči na hřišti plnili anebo se alespoň snažili plnit co po nich trenér chce. Musím uznat, že v Jimramově ještě tak daleko nejsme...Dále chci pochválit oba gólmany, byli nejlepšími hráči svých mužstev. Příští pátek uzavřeme sezónu výhrou v Bystřici a odjíždíme na Mácháč se válet v písku(smích) Jinak včera jsme v Nedvězí na turnaji 35+ brali stříbro, takže cajk(smích) FORZA JIMRAMOV, sportu zdar a vesnické čutané zvlášt.