Ve Svratce rozhodla rychlá branka

33

Ve Svratce rozhodla rychlá branka ze třetí minuty zápasu, která rozhodla o vítězství domácích nad Ujčovem.

Domácí vstřelili rychlou branku

Druhý poločas branku nepřinesl

SK Svratka
Vojta Šmahel: "Obvykle se k tomu, co napíše soupeř nijak nevyjadřuji nicméně dnes musím udělat výjimku.Prvotně jsem chtěl napsat něco ve stylu, že se hosté prezentovali sympatickým, bojovným výkonem apod. Když jsem si ale přečetl komentář pana Jančíka o domácích borečcích a slzavém údolí, zhodnotím to jinak. Naše abnormální neschopnost proměňovat šance a kvalita gólmana, která jednoznačně Ujčov převyšuje byla důsledkem toho, proč na konci svítilo pouze 1:0, nikoliv třeba 10:0. To by pak to slzavé údolí bylo jinde. Soupeři přeji hodně štěstí ve trojce.

SK Ujčov
Oskar Jančík: Domácí borečci si mysleli, že si udělají žízeň, dají nám desítku a půjdou slavit... A ono ouha. Uznávám, vypracovali si šancí na tři zápasy, které však pochytal Fan Burš a nebo zcela nepochopitelně pálili mimo kasu. Kdyby Jarca v poslední minutě mířil o pár čísel níže, asi by bylo v domácí kabině slzavý údolí. Výsledek je to tedy spravedlivý, já však chválím borce za přístup. Na zápas nás bylo 11ks a někteří navíc zdravotně i jinak indisponovaní.

Počet diváků: 90. Rozhodčí: ŽILKA Jan - SÝKORA Jiří, HLADÍK Jiří.