26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

Herálec si body vzít nenechal

8

Poločas vyhráli hosté

Již od samého začátku utkání nenabízelo kdovíjakou podívanou. Líné tempo si podávalo ruku s množstvím nepřesností. Domácí sice měli větší držení míče, nemělo to však žádný efekt. Z šedi první půle vynikla akorát akce hostů z 19. minuty, kdy Rosenberg krásně vysunul Marka, jenž si po 30 metrovém sprintu poradil s brankářem domácích. Do konce půle se již nic zajímavého nestalo, a tak hosté možná trochu překvapivě vedli.

Obrat Herálce zařídil Vašák

Druhou půli začala Lipnice opět skvěle. Profesorskou rozehru domácí obrany vystihl Marek, sebral míč kličkujícímu brankáři Nermutovi, předložil Bacíkovi a ten již s trefením odkryté brány neměl problém. Domácí trochu přidali a to neslo plody již v 60. minutě, kdy lipnický brankář Sobotka pustil ránu Vašáka za 25. metrů. Za další minutu již bylo srovnáno, neboť se nechytatelnou dělovkou prezentoval Pátek. Do třetice všeho zlého pro hosty byl za další minutu vyloučen po druhé žluté kartě Rojka. Herálec poté sevřel Lipnici na její půlce, z čehož pramenila branka Vašáka ze 77. minuty. Další vzruchy již toto utkání nepřineslo a domácí tak zvítězili 3:2.

TJ Sokol Lipnice nad Sázavou
Jan Dolejš - hráč: Na zápas jsme se horko těžko sešli. Domácí na tom prý byli podobně a museli tým doplnit hráči z béčka. Výsledkem bylo utkání, jehož úroveň byla na úrovni dna IV. třídy. Nedokážeme udržet ani vedení 2:0 v 60. minutě, takže zaslouženě sestupujeme.