21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Staré Ransko nadělilo Vísce kanára

13

Víska chtěla v dalším kole potvrdit vzestupnou formu, na půdě Ranska je však nečekalo nic jednoduchého. Nakonec se zrodil jednoznačný výsledek pro domácí.

Domácí šli do třígólového vedení

Poprvé se skóre měnilo ve 23. minutě, prvním střelcem domácích byl Miloš Losenický. O třináct minut později na něj navázal Jan Pecina a už to bylo 2:0. Pohodlný třígólový náskok dal Ransku Zvolánek. O poločase tedy domácí vedli již 3:0, ale z fotbalové historie dobře víme, že i tento výsledek je velmi ošemetný.

Domácí dokonali debakl

Hrála se 13. minuta druhé půle, když svůj druhý gól přidal Jan Pecina - 4:0. O čtyři minuty se dvougólovým střelcem stal i Miloš Losenický a skóre bylo pro hosty hrozivých 5:0. Zápas završil František Holcman gólem na 6:0.