16.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Golčův Jeníkov zvládl domácí zápas

13

Domácí se v každém poločase jednou trefili a také zásluhou kavlitní defenzivy zásluze berou všechny tři body.

Opatrný fotbal z obou stran

Na zápase fotil Jindřich Běhounek. Děkujeme!

Domácí čekal zápas proti Věžnici, která se pohybuje v dolních patrech tabulky, proto chtěli dom před svými fanoušky urvat vítězství. Dlouho to vypadalo, že nepůjde o gólové představení, nicméně v 31.minutě vyvedl diváky z omylu gólovou trefou Milan Zelený. Věžnice se snažila o srovnání stavu, nicméně její snaha přicházela vniveč a domácí tak mohli jít do kabin s hubeným vedením 1:0.

Gólovou pojistku přidal Koubek

Ani druhý poločas nevypadal, že nějaká ta branka padne. Na Jeníkovu byla znát částečná nervozita, však jednogólové vedení není nic, co by vás mohlo uklidnit, hosté se ale nadále chovali jako spořádaní hosté a síť v brance domácích stále ne ane rozvlnit. A tak přišla 62. minuta, kdy se do gólovky dostal Václav Koubek - domácí obránce ji nepohrdnul a upravil stav na 2:0 pro Jeníkov. Tento gól přinesl domácím hráčům klid na kopačky a i přes zvýšenou aktivitu hostů se na skóre nezměnilo. Golčův Jeníkov se tedy mohl radovat z výhry 2:0.

SK Věžnice
David Drahoš - brankář: Do zápasu jsme šli s tím, že budeme hrát ze zajištěné obrany a pokusíme se zahrozit ze standartky. Bohužel jsme inkasovali jako první. Poté co, domácí ve druhé půli vstřelili druhý gól, začali jsme hrát aktivněji, ale bohužel bez brankového efektu,

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
R. Dušánek [-] - L. Dvořák [-] , S. Šulc [-] (82. T. Trunek [-] ) , P. Čejka [-] (23. M. Zelený [-] ) , D. Jelínek [-] , T. Koten [-] , P. Váňa [-] , V. Koubek [-] , M. Satrapa [-] , D. Skála [-] (46. D. Novotný [-] ) , J. Miřácký [-]

SK Věžnice
D. Drahoš [-] - J. Prokeš [-] , M. Drahoš [-] (55. J. Enderle [-] ) , V. Vlach [-] , T. Benc [-] (80. M. Krupička [-] ) , D. Cakl [-] (70. J. Špaček [-] ) , O. Prokeš [-] , M. Fikejz [-] , R. Tecl [-] , V. Kunc [-] , A. Drahoš [-]

ŽK: 28. M. Satrapa , 71. L. Dvořák - 45. V. Kunc , 88. M. Krupička , 90. M. Drahoš .
Hráči zápasu: M. Zelený , M. Satrapa , V. Koubek - A. Drahoš , R. Tecl .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NEUVIRTH Jakub - HAVRÁNEK Josef, BOHUNĚK Jaroslav (N).