24.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dlouhá Ves jede na vítězné vlně.

9

Dlouhá Ves zajížděla k zápasu na Železnou Rudu, kde je čekalo poslední mužstvo tabulky.

Rychlý gól hostů určil ráz utkání

Pokud si třeba Železná Ruda věřila, že by mohla něco uhrát, přišel pro ně tvrdý direkt již v 9. minutě, kdy poslal hosty do vedení kapitán Jan Hubený. Hosté se uklidnili a soupeře přehrávali. Železná Ruda hrozila hlavně z brejkových situací, které ale končili na bezchybné obraně hostů. Ve 31. minutě navýšil vedení Petr Trčan a do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Hosté měli šance ale tentokrát pálili vše co se dalo

Ve druhé půli měli hosté další šance, které tentokrát v brance neskončili a protože domácí si nic nevytvořili, zvítězili hosté 0:2. Od vítězství v Sušici mají za sebou dva zápas, ve kterých vždy naplno bodovali. Je to tak třetí vítězství v řadě.

FJ SRK Železná Ruda
V. Paštěka [-] - M. Fait [-] , K. Říha [-] , L. Kroupa [-] , T. Pscheidt [-] (52. V. Hájek [-] ) , M. Loos [-] , J. Chalupský [-] , Z. Houška [-] (46. J. Balda [-] ) , D. Holický [-] , F. Brož [-] (75. F. Kačírek [-] ) , O. Novotný [-]

TJ Tatran Dlouhá Ves
R. Hanzl [-] - P. Švajka [-] , V. Příhoda [-] , M. Kulhánek [-] , P. Švec [-] (40. P. Švec [-] ) , J. Hubený [-] , F. Blažek [-] (80. L. Tomanec [-] ) , P. Sperl [-] , S. Valvoda [-] (46. D. Jaroš [-] ) , O. Goby [-] , P. Trčan [-]

ŽK: 76. M. Fait - 27. S. Valvoda .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav - BALDA Jaroslav (N), KURC Lubomír (N).