17.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Budětice naložily rezervě Lub nepopulárního bůra

1. R. Melka , 13. J. Sekyra , 31. M. Miroš , 49. D. Hlavin (p.) , 53. J. Sekyra - 85. H. Pikhart
6

Budětice inkasovaly v minulém kole v Sušici 6 branek a jednoznačnou prohru ze Sušice chtěly odčinit doma proti rezervě Lub.

Budětice dávají najevo, kdo je na jejich hřišti pánem

Jestliže Budětice měly v předchozích utkáních začátky hrůzy, teď to byl začátek snů. V 1. minutě se po ose J. Sekyra a R. Melka prosadil druhý jmenovaný, když obešel i brankáře a poslal domácí do vedení. 1:0. Druhý gól Budětic padl po rohovém kopu, při kterém se na zadní tyči trefil J. Sekyra. Třetí branka padla po individuální akci J. Josefíka, na jejímž konci byl zakončující M. Miroš, který se dočkal první branky v dresu Budětic. 3:0

Rezerva Lub schytává bůra a koriguje brankou pět minut před koncem

Ve druhém poločase Budětice navyšovaly z penalty D. Hlavinem na 4:0 a v 53. minutě se po druhé v utkání prosadil J. Sekyra. 5:0. Ve zbytku zápasu už nebylo o co hrát, domácí polevili a pokazili svému gólmanovi čisté konto. V 85. minutě hosté snížili na konečných 5:1.

FK Budětice 2012
P. Toucha [-] - M. Kripel [-] (46. L. Fiala [-] ) , M. Miroš [-] (57. M. Kratochvíl [-] ) , V. Hozman [-] , J. Sekyra [-] (70. P. Miroš [-] ) , M. Štěch [-] , R. Melka [-] , J. Josefík [-] , Z. Frančík [-] (46. M. Novotný [-] ) , D. Hlavin [-] , M. Paroubek [-]

TJ Start Luby B
D. Schweigl [-] - V. Čížek [-] , M. Pivoňka [-] , Š. Heřman [-] , M. Havlovic [-] (46. D. Černý [-] ) - H. Pikhart [-] , M. Irlbek [-] , P. Flosman [-] (83. M. Netrval [-] ) , M. Křížek [-] - K. Šleis [-] , V. Plánička [-] (60. O. Přibyl [-] ) -

ŽK: 53. J. Sekyra - 17. K. Šleis , 62. M. Pivoňka .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Stach Vladislav - KORDA Václav (N), ŘEŘICHA Václav (N).