21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

23. L. Sobotka (p.) - 50. L. Kašpárek , 79. T. Pecka
12

Pyšel  v domácím zápase neudržel poločasové vedení a podlehl Výčapům 1:2

Domácí o gól lepší

Na půdu posledního Pyšelu přijely Výčapy, které se pohybují v klidném středu tabulky a bez záchranářských starostí. Pyšel má jednu z posledních šancí, jak ještě zabojovat o záchranu. Ale to by musel podat podstatně lepší výkon než v posledním kole proti Třebelovicím. Na podzim se radovaly z hubené výhry 2:1 Výčapy. Ve velmi chladném počasí se odehrálo utkání okresního přeboru mezi domácím Pyšelem a hostujícími Výčapy. V prvním poločase byla hra obou mužstev vyrovnaná. Ikdyž Pyšel nastoupil do zápasu ve velmi oslabené sestavě, hrálo se aktivně a bojovně. Ve 23. minutě se dostal do samostatné akce domácí Hadraba, kterého hosté faulovali ve velkém vápně, a tak byl nařízen pokutový kop. Toho se chopil Sobotka a proměnil jej- 1:0. Více brankových příležitostí se v první půli nedostavilo a tak do kabin šli spokojenější domácí.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Druhou půli začali lépe hosté. Po nedorozumění obrany a domácího brankáře hosté v 50. minutě vyrovnali-1:1. Poté postupem času hosté přebírali iniciativu na hřišti a byli lepším týmem.  V 65. minutě se do šance dostal domácí Šabacký, kdy tvrdou ránu z přímého kopu se štěstím vyrazil hostující brankář, skóre se tak neměnilo. V 79. minutě hosté opět zahravali rohový kop a bohužel pro domácí, pyšelský Teplý ne dobře vyrazil míč, který se dostal na hlavu Pecky a ten dostal míč do domácí branky- 1:2.  Zbytek zápasu se odehrálo bez dalších větších šancí a hosté si odvezli všechny body

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Zápas by se dal vyhrát, ale dostáváme hrozně laciné branky. Dvě branky z rohu hlavou, kdy míč sotva letí prostě dostat nemůžeme.

L. Teplý [-] - J. Skryja [-] (81. J. Tůma [-] ) , F. Dvořák [-] , L. Hadraba [-] , O. Tůma [-] , R. Nováček [-] (20. L. Šoukal [-] ) , M. Rohovský [-] (56. J. Nestr [-] ) , D. Šabacký [-] , L. Tůma [-] , L. Sobotka [-] , R. Šoukal [-]