19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Zbůch zničil Heřmanovu Huť osmi góly!

0

Celkové skóre 8:2, spokojenost a oddychový zápas pro Baník. Bohužel Heřmanove Huti se opravdu nedaří a je to znát..

Zničující byl už poločas první

Domácí neponechali nic náhodě a hodně si zastříleli již v prvním poločase. Součet všech střel se snad ani nedá spočítat, ovšem ne každá situace byla vyloženě "stoprocentní". Dokonce padla i tyčka, ale stále ne a ne dát gól. Po zhruba 25 minutách se ovšem zapisovalo do knihy střelců! A nebyl to nikdo jiný než Heřmanova Huť, která se trefila jako první. Velká radost ale trvala necelou minutu a půl. Vyrovnání na 1:1 nakonec pokračovalo a gólů začalo přibývat. Po 10 minutách to bylo už 3:1 a už bylo všem jasné, kdo že to dnes vyhraje.

Do poločasu se podařila vsítit ještě jedna branka a po skóre 4:1 už nikdo nepochyboval.

Stav se měnil ještě pětkrát!

4-krát ze strany domácích a ještě jednu branku dokázala střelit Heřmanova Huť, jako cenu útěchy. V průběhu se tedy bylo opravdu na co dívat a fanoušci byli velice nadšení z výkonu Baníku Zbůch, který v letošní sezoně obsazuje až osmou pozici. Určitě se dá hovořit o exhibici (mezitímco Všeruby mají vstřelených 148 gólů, Heřmanova Huť jako opozitum obdržených 121!). A i v tomto zápase jim na konto přibylo dalších 8 branek..

Zápas tedy nakonec skončil drtivou porážkou ve prospěch Baníku Zbůch 8:2.