24.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Ledce ztratily body i třetí místo v tabulce

0

Desátí hosté dokázali uspět na hřišti třetího a hlavně zásluhou druhého poločasu nadále atakují příčky ve středu tabulky.

První poločas byl od svého úvodu vyrovnaný, hrálo se před skvělou atmosférou ve velkém nasazení, ale branky se diváci dočkali jediné. Hosté zahráli roh přesně na hlavu Petra Vodičky a ten určil poločasový výsledek.

Hned zkraje druhé půle ovšem své fanoušky potěšil rozvlněním sítě Milan Gleissner a začínalo se tak od nuly. Jenže remízový stav dlouho nevydržel. Po pár minutách hry totiž vrátil vedení svému týmu Matěj Fišer dorážkou předchozí střely. Po hodině hry bylo na straně Trnové ještě veseleji. Domácí již trochu otevřeli hru, čehož využil Patrik Mazák proměněným samostatným únikem. Definitivní pojistku přidal Jiří Roztočil, který se od půlky řítil sám na Pochobradského a ukončil střelecký výčet utkání. Pro někoho možná překvapivý výsledek, náš expert Radek Vandrovec z Manětína ale již v pátek vítězstí hostů předvídal.

FK Ledce
Marek Matějka: „Je to ztráta. Trnová hrála výborně a my opět nějakým psychickým blokem v hlavě jsme duel nezvládli. První půle ještě byla dobrá, ale od stavu 1:2 jsme odešli.“

TJ Sokol Trnová
Pavel Chocholatý: „Vyrovnaný zápas. Z obou stran výborný fotbal, dobré nasazení, pěkná atmosféra.“