22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Parádní obrat ve znamení posunu na třetí příčku!

14. T. Fiedler , 45. A. Mravík , 57. J. Mareš , 62. J. Mareš , 78. J. Mareš - 35. V. Kabát (vl.) , 40. S. Schejbal , 46. S. Schejbal , 54. J. Pavlíček
0

Ledce prožily v rámci dvaadvacátého kola parádní utkání. Nejprve předvedly v zápase dokonalý obrat, zaváhání soupeřů před sebou je navíc katapultovalo již na průběžné třetí místo.

Domácí do duelu doslova vlétli a již po necelé čtvrthodince hry mohli poprvé slavit. Tomáš Fiedler přijal míč od Palka a umístěnou ranou z pravé strany po zemi k tyči otevřel skóre dnešního střetnutí. Jenže hosté před koncem prvního poločasu srovnali, když se míč snažil do bezpečí odhlavičkovat Kabát, ale  nešťastně přehodil vlastního brankáře a rozvlnil síť. Další pohroma přišla pro domácí vzápětí, když se obraně trhl Stanislav Schejbal a dokonal obrat v utkání. Jenže výčet gólů zdaleka nekončil. V pětačtyřicáté minutě totiž srovnal krok s hosty Alois Mravík, který hlavou využil pěkný centr z rohu. Ovšem Ledce v nastavení v pokutovém území poslaly k zemi Stanislava Schejbala a sám faulovaný zakončil pětigólový koncert úvodního dějství.

Stejný hráč navíc načal i druhou půli, když po jeho povedené přihrávce zakončil do prázdné brány Jaroslav Pavlíček. Jenže za další tři minuty dal gól naděje pro své mužstvo Jan Mareš, který opět využil hlavou povedený centr od rohového praporku. Domácích bylo najednou plné hřiště a brzy bylo srovnáno. Hosté poslali k zemi ve vápně Gleissnera a úspěšným exekutorem se stal znovu Jan Mareš. Stejný hráč v 78. minutě dokonal obrat i hattrick v zápase, když se po předchozí pěkné kombinaci opřel do míče na hranici vápna a rozhodl povedenou trefou k tyči.

FK Ledce
Marek Matějka: „Nehráli jsme špatně, ovšem soupeři jsme doslova darovali tři góly. Nejprve se jednalo o ofsajd, který čárový viděl a hlavní si zvednutého praporku nevšiml a pak se omlouval, nezapomeňme na vlastní gól a ještě jsme Zbůchu zařídili penaltu. Něco jsme si v kabině řekli a na hřišti bylo poznat, že kluci chtějí vyhrát.“

TJ Baník Zbůch
Jiří Střeštík: „Vedli jsme 4:2, ale bohužel to neudrželi. Fotbal byl dobrý, ovšem naše sestava opět hodně slepená, ke konci pak nemáme zkušenosti výsledek udržet.“