20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Trnová předvedla v Manětíně poločas snů!

0

Hosté se díky výhře na půdě posledního již jen na bod přiblížili desátým Vejprnicím.

Utkání začalo pěkně od podlahy a již ve čtvrté minutě se po faulu ve vápně prosadil z nařízeného pokutového kopu domácí Petr Zelenka. Ovšem neuběhlo ještě jednou tolik času a hosté stejným způsobem srovnali, úspěšným exekutorem byl Jiří Roztočil. Za dalších dvacet minut hry Trnová dokončila obrat, když se domácí obraně trhl Patrik Mazák a otočil vývoj utkání.

Hned zkraje druhé půle přišla opět rychlá branka. Dvoubrankové vedení totiž hostům zařídil po rohu Matěj Fišer. Již po pár minutách hry byla ovšem po dalším faulu nařízená další penalta pro domácí, kterou znovu Petr Zelenka přetavil v gól. Vše tak rozhodla až poslední půlhodinka hry. Nejprve na 4:2 navýšil doklepnutím odraženého balónu do sítě Jakub Kříž a stejnÝ hráč přidal i trefu číslo pět. Když se pak ještě mezi střelce zapsal Václav Beneš a z ostrého úhlu zasunul i Jiří Roztočil, uspěla Trnová na hřišti Manětína 7:2.

TJ Sokol Manětín
Jan Kronďák: „První půlka byla vyrovnaná, hosté byli lepší pohybem, měli i štěstí.“

TJ Sokol Trnová
Pavel Chocholatý: „Měl jsem z utkání větší strach, než to nakonec dopadlo. Měli jsme těžko poskládanou sestavu, přesto jsme soupeře přehráli, bylo to fotbalové.“

J. Kronďák [-] (75. V. Dostál [-] ) - D. Janouškovec [-] (64. J. Trávníček [-] ) , T. Vošta [-] , J. Bulín [-] (75. L. Tintěra [-] ) , P. Zelenka [-] - P. Bulín [-] , J. Trojan [-] , A. Bachmann [-] , J. Hrbáček [-] - J. Kolesa [-] (46. J. Dellamária [-] ) , L. Mára [-]

M. Klik [-] - J. Roztočil [-] , P. Vodička [-] , P. Kříž [-] , M. Fišer [-] - Š. Magyar [-] (55. J. Kříž [-] ) , V. Kopačka [-] , V. Beneš [-] , J. Kříž [-] - P. Mazák [-] , P. Dolejš [-] (75. L. Kučera [-] )