13.kolo, Plzeňský | Rokycany | III. třída , 2014-2015

--

--

Vyrovnaná zápas došel vítěze

0

TJ Holoubkov uvítal v dnešním zápase na svém hřišti hráče celku AFK Březina, v prvním poločase jsme mohli vidět zápas s mnoha šancemi, hosté se dostali až do pěti úniků sám na brankáře, ale tváří v tvář vedl strážce brány TJ Holoubkov jednostraný souboj a svému týmu udržel do poločasu čísté konto. Po první poločase který skončil 0:0 se dostali jako první do vedení hosté, kteří konečně prolomili střeleckou “neformu“ a dali výsledku podobu 0:1. To ale domácí neodradilo, při dalších pokusech hostí dolehla psychická vyčerpanost. Toho domácí využili a třemi brankami otočili vývoj zápasu a nechali si všechny body doma.