15.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Rezerva Chanovic vyhrála ve Veřechově

0

Rezerva TJ HAAS Chanovice rozhodněš neodjížděla do Veřechova v pozici favorita, ale jak už to ve fotbale nakonec bývá, vše se na trávníku před padesáti diváky a za řízení rozhodčího Jakše bylo jinak a radovali se hosté.

Hosté dali dvě branky a dokázali defenzivní hrou udržet dvoubrankový náskok až do sedmdesáté minuty a z Veřechova si nakonec odvezla rezerva Chanovic tři zasloužené body.

Rychlé dvě branky hostů

Rezerva hostů z TJ HAAS Chanovice "B" zaskočila domácí favority dvěma rychlými góly. Už v 5. minutě pálil přesně hostující Roman Kulda a ve 22. minutě se dostal k míči ve vhodný okamžik mladý hostující záložník Patrik Lukeš a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Za stavu 0:2 se šlo i do šaten.

Domácí stačili jen snížit

Domácí nastoupili k druhému poločasu s jasným cílem, co nejrychleji vyrovnat. To se jim ale nepovedlo a když Richter skóroval v sedmdesáté minutě po nádherné akci domácích, bylo už pro Veřechov pozdě na to, aby vyrovnal. Tři body si tak z Veřechova překvapivě odvezli hosté.

TJ Sokol Veřechov
Martin Richter, autor domácí branky: "Byl to vyrovnaný zápas, chvílemi jsme měli navrch, ale selhali jsme v defenzivě. Gratuluji hostům sportovně ke třem bodům."

TJ Pfeifer Chanovice B
Patrik Lukeš, autor branky hostů: "Je mi teprve devatenáct, a tak vstřebávám atmosféru zápasu. Důležité bylo, že jsme dali dva poměrně rychlé góly. Soupeř už nedokázal odpovědět, jinak to bylo vyrovnané utkání."

P. Zerzán [-] - R. Andrle [-] , V. Sochor [-] , M. Richter [-] , M. Petržílka [-] - Č. Kadaně [-] , J. Hodánek [-] , S. Košnar [-] - J. Brabec [-] , J. Hodánek [-] , J. Želíska [-]

K. Přibyl [-] - L. Pavlovský [-] , J. Prýmas [-] , J. Vivatěnko [-] , J. Šulc [-] - L. Pavlovský [-] , J. Klásek [-] , P. Lukeš [-] - R. Kulda [-] , L. Černohorský [-] , T. Klíma [-]