12.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Rozhodla osmá série penalt

0

V úvodním jarním zápase první rezervy Pačejov a druhé rezervy Sušice nakonec rozhodla až osmá série penalt a po zásluze vyhráli hosté, když jejich brankář si několikrát před tím sáhnul při penaltovém rozstřelu na balón.

Ve slušně hraném utkání padly všechny čtyři góly během úvodních pětatřiceti minut.

Všechny branky padly během prvního poločasu

Na první gól hostujícího Václava Žežulky z třicemitrového přímého kopu přímo pod spojnici břevna a tyčky, odpověděli domácí rychlou brankou Konigsmarka. Pak se situace opakovala a v poločase šly oba celky do šaten za stavu 2:2.

Řada šancí Sušice zůstala nevyužita

Ve druhém poločase měli více ze hry hosté. Ale Josef Podlipský tři vyložené šance neproměnil, a tak o všem rozhodly penalty!

Rozhodla osmá série

Hostující brankář Tomáš Mařík si párkrát sáhl na míč, ale rozhodla až osmá série penalt, při níž domácí Josef panuška pálil do tyče a bod navíc si připsala hostující Sušice.

TJ Sokol Pačejov B
Josef Panuška, neúspěšný exekutor penalty: "Penaltu jsem šel kopat nerad. Ale už to byla osmá série, a to už kopou jedenáctky všichni, co se zrovna necítí být k tomu povolaní."

TJ Sušice C
Tomáš Mařík, hostující brankář: "Vítězství se přiklonilo na šťastnější stranu. Pomohla mě sice tyčka branky, ale několik střel soupeře jsem při penaltách již tečoval."

M. Bulka [-] - D. Kopáček [-] (81. P. Ticháček [-] ) , F. Kába [-] , J. Fiřt [-] - V. Hlůžek [-] , V. Suda [-] (46. P. Hosnedl [-] ) - O. Štěpán [-] , D. Kőnigsmark [-] , J. Ticháček [-] , J. Kodýdek [-] (78. J. Panuška [-] ) , J. Cikán [-]