20.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Vedoucí rezerva Dukly Janovice vyhrála v Křenicích

87. M. Tyrpekl - 20. P. Šobek , 32. P. Šobek , 40. M. Urban , 78. D. Jůzek
0

S přehledem vyhrála rezerva Dukly janovice na trávníku v Křenicích a potvrdila tak své vedoucí postavení v tabulce. Domácí mužstvo vedoucí tým tabulky zaskočil rychlými centry a proměňováním standartních situací v prvním poločase.

Před čtyřiceti diváky se hrál velmi pohledný fotbal, na čemž měla v první půli zásluhu Dukla Janovice "B", v druhém poločase překvapivě domácí Křenice, kterým se proti vedoucímu celku tabulky podařilo dát čestný úspěch.

První poločas jasně v režii favorita

Zcela v režii favorita se odehrával první poločas. Hosté uměli využívat dalekonosné střely, které navíc následovaly po standartních situacích hostujících Janovic. Už ve 20. minutě poslal hosty do vedení Petr Šobek, který následně ve 32. minutě zvýšil na 2:0 a pět minut před koncem prvního poločasu prakticky rozhodl o osudu utkání hostující Miroslav Urban. Hosté šli do kabin za bezpečného vedené 0:3 a nebylo pochyb o tom, že si své vedení pečlivě udrží.

Dukla udržovala výsledek, domácí korigovali

Přestože to byli hosté, kteří měli i ve druhém poločase stále velkou převahu, tak nakonec dali jedinou branku, a to konkrétně v 78. minutě David Jůzek, domácí ale dali z brejku také hezký gól, a to v 87. minutě Jaroslav Tyrpekl. Domácí tak korigovali výsledek s vedoucím týmem soutěže a uhráli přijatelný poměr branek 1:3. Hosté potvrdili, že bude těžké je sesadit s vedoucího postavení v tabulce.

TJ Sokol Křenice
Miroslav Tyrpekl, autor domácí branky: "Hosté měli zápas pod kontrolou a asi z naší soutěže postoupí. My jsme přesto v druhé půli předvedli, že dokážeme hrát také dobrý fotbal."

FK Dukla Janovice B
Petr Šobek, autor dvou branek hostů: "V Křenicích se nehraje lehce. proto byly důležité naše rychlé branky. O postupu bych zatím ještě nehovořil, jdeme zápas od zápasu."

F. Jehlík [-] - M. Paleček [-] , M. Majer [-] , M. Černý [-] - M. Frýba [-] , F. Rejthar [-] , F. Rejthar [-] , J. Míka [-] , J. Lösch [-] - M. Tyrpekl [-] , P. Schwarz [-]

P. Kroupar [-] - P. Gardoň [-] , R. Holý [-] , D. Jůzek [-] - S. Kotlan [-] , R. Mandák [-] , M. Urban [-] - J. Kotlan [-] , J. Jansta [-] , P. Šobek [-] , P. Jelínek [-]

ŽK: 88. M. Tyrpekl - 76. M. Urban .