18.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Domácí rezerva Měcholup musela otáčet zápas

0

Na trávník šesté rezervy Měcholup dorazila rezerva Bolešin, která se nacházela na osmém místě. Očekávalo se vyrovnané utkání, což se také v plném rozsahu splnilo. Domácí museli otáčet výsledek hosté totiž šli i v deseti hráčích do vedení.

Domácí se obávali střelců z hostujícího mužstva Dominika Vraného a Petra Vozongera. A právě druhý jmenovaný skutečně poslal hosty do vedení, ale domácí už pět minut po přestávce vyrovnali a následně během tří minut rozhodli o svém vítězství.

Hostě šli do vedení v deseti

Už v 10. minutě musel do sprch po červené kartě hostující Aleš Martínek, ale nebylo vůbec znát, že domácí mají převahu jednoho hráče v poli. Ba naopak po tvrdé střele poslal hosty do vedení tři minuty před koncem poločasu Petr Vizinger.

Domácí dokázali otočit

Už pět minut po přestávce se trefil domácí David Kanta, což byla důležitá branka, jelikož hosté nedokázali dlouho udržet náskok. A tak domácí rezerva Měcholup rozhodla o svém vítězství během tří minut, v 67. minutě se trefil Luboš Kroupa a v 70. minutě David Maršálek určil konečný výsledek na 3:1.

TJ Měcholupy B
David Kanta, autordomácí branky: "Bylo důležité, že jsme brzy po poločase vyrovnali a začali hrát svoji hru. vyhráli jsme zaslouženě."

SK Bolešiny B
Petr Vizingr, autor branky hostů: "Měli jsme hrát v druhém poločase více defenzivně a udržet náskok, ale naše mužstvo má prostě útočné srdce a vlastně neumí jen bránit výsledek."

D. Jakubec [-] - I. Gašpar [-] , V. Čížek [-] , M. Kanta [-] , D. Kanta [-] - M. Kanta [-] , P. Havlíček [-] , P. Dražka [-] - M. Valečka [-] , D. Maršálek [-] , L. Kroupa [-]

V. Hromada [-] - R. Farný [-] , V. Maršálek [-] , P. Bošek [-] , J. Jonáš [-] - A. Martínek [-] , P. Hodl [-] , D. Kolář [-] - D. Vraný [-] , M. Kolář [-] , P. Vizinger [-]

ČK: 10. A. Martínek .