17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2014-2015

--

--

V napínavém duelu nakonec Bolevečtí neuspěli

0

Fotbalisté Bolevce B přivítali na domácím hřišti mužstvo Starý Plzenec B. Jednalo se o duel dvou sousedů ze středu tabulky, takže utkání mělo určitě velký náboj.

V zápase padlo celkem šest branek, do obou poločasů je hráči rozdělili spravedlivě - tři góly padly v první, tři góly ve druhé půli. Účet utkání otevřel hostující záložník Pavel Brejcha, kterou přesnou ranou překonal domácího gólmana Jakuba Körnera. Za domácí Bolevec o pár chvil později vyrovnal forvard David Viktora a pomyslně se mohlo začít opět od začátku. Do začátku první přestávky však opět udeřil plzenecký Pavel Brejcha a hosté tak mohli jít do kabin s vedením 2:1

Ve druhé půli se domácí fotbalisté hnali za vyrovnáním, ale jejich snahu otupil středopolař Starého Plzence Jaroslav Voráček, který zvýšil na 1:3 pro hosty. Manko dvou gólů až se pro domácí zdálo jako velký problém, nicméně hráči Bolevce B nesložili zbraně a povedlo se jim snížit. O kontaktní branku se postaral útočník Václav Kalčík. Hostující hráči si však duel vzít nenechali a na konečných 2:4 upravoval Pavel Brejcha, který tak v duelu zaznamenal hattrick.

SSC Bolevec B
Jaroslav Klečka (SK Bolevec B): V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, oba týmy měly několik dobrých šancí. Ve druhé půli už byli hostující hráči lepší.

J. Körner [-] - J. Hibler [-] , M. Pelnář [-] , P. Bejvl [-] , L. Fictum [-] - R. Fiala [-] , J. Fryček [-] , J. Thomayer ml. [-] , D. Zelenka [-] - V. Kalčík [-] , D. Viktora [-]