13.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Barteska řídil výhru rezervy Želče

3

Report zaslal trenér hostí Stanislav Buřič. Na zápase fotil Pavel Chamra. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Naše první jarní venkovní utkání se nám vůbec nevydařilo. Nastoupili jsme bez tří hráčů základní sestavy a od samého začátku jsme byli pod tlakem soupeře. Vzdorovali jsme až do 27. minuty, kdy zcela volný hráč domácích Milan Barteska otevřel skóre. Ve 31. minutě pak další nepokrytý domácí hráč Lukáš Prokeš zvýšil na 2:0 a uzavřel tím stav prvního poločasu.

Domácí si vedení pohlídali

Začátek druhé půle nám vůbec nevyšel a domácí kanonýr Milan Barteska nám do 50. minuty vstřelil další dvě branky. Tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto, my jsme poté dokázali pouze nastřelit tyč a vypracovali jsme si ještě jednu gólovou šanci, kterou ale domácí brankář bravurně zneškodnil. Naopak domácí navýšili skóre utkání dalšími dvěma slepenými góly až na hrozivých 6:0.

Na toto utkání musíme co nejdříve zapomenout, neboť se nám opravdu po všech stránkách nevydařilo. Vyzdvihl bych pouze výkon kapitána Antonína Fišera, který jako jediný byl schopen ohrozit domácí branku. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 20.4. od 17.00 hodin proti mužstvu 1. FC Jistebnice. Věřím, že před domácími diváky předvedeme daleko lepší výkon a všechny body zůstanou doma.