9.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

76. O. Sůva , 86. J. Pešek (p.) - 45. D. Kutiš , 52. D. Kutiš , 60. D. Kutiš , 64. S. Katolický , 89. J. Adam (vl.)
2

Jak se utkání odehrálo?

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli s cílem prodloužit naši vítěznou sérii. Začátek utkání byl oboustranně opatrný a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. První velkou šanci si vytvořili domácí, kteří ve 37. minutě nastřelili břevno a od něj odražený míč nedokázali umístit do naší prázdné branky. Poté jsme si začali vytvářet šance i my a v poslední minutě prvního poločasu jsme se po rohu ujali vedení brankou hlavou Davida Kutiše. Začátek druhého poločasu se nám vydařil, soupeře jsme přimáčkli na jeho polovinu a svoji převahu jsme do 60. minuty zúročili dalšími dvěma góly Davida Kutiše. V 64. minutě utekl domácí obraně Slavomír Katolický a upravil na 0:4. Poté jsme polevili, postupně vystřídali tři hráče a soupeř toho využil ke snížení až na 2:4. Minutu před koncem po našem centru před branku upravil domácí hráč vlastní brankou hlavou na konečných 2:5. Hráčům děkuji za kolektivní výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl střelce hattricku Davida Kutiše a stopera Petra Krejčího. Děkuji též našim divákům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. Věřím, že na naše čtvrté vítězství v řadě navážeme i v posledním utkání podzimu na domácím hřišti, které sehrajeme v sobotu 27. října od 14.30 s mužstvem FK Meteor Tábor B.