23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019

Náklo rozhodlo hned v úvodu

1

Report zaslal a na zápase fotil Lubomír Kaprál. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

V sobotu 18. května bylo na hřišti v Nákle odehráno mistrovské utkání okresního přeboru mezi místní jedenáctkou a mužstvem Červenky. (Na zápase jsem byl přítomen pouze během prvního poločasu a tak report nebude kompletní) Úvod utkání vyšel domácím na výbornou i když kolem první vstřelené branky bylo hodně vzruchu. Hned v 6. minutě si totiž Havelka naběhl za obranu a rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana. Rozhodčí "amatér" na lajně praporek nezvedl. Příznivci hostujícího mužstva, hráči i lavička náhradníků reklamovali, že bylo gólu dosaženo z ofsajdu, ale hlavní rozhodčí gól uznal. Z místa odkud jsem utkání sledoval bych si netroufl říct zda ofsajd byl nebo ne.  Domácí o osudu utkání rozhodli po čtvrthodině hry třemi slepenými góly během čtyř minut. Všechny branky byly vstřeleny po podobných akcích, po centrech na nabíhající útočníky. Za stavu 4:0 dali domácí hostům poněkud vydechnout což v závěru poločasu vyvrcholilo brankou z kopačky Saitze.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločase padl pouze jediný gól jehož autorem byl hned ve 48. minutě Havelka. A ještě jeden postřeh - nevybavuji si v paměti zde jsem někdy při mistrovském utkání viděl hrát hráče bez čísla. Gólmanu Červenky číslo na dresu chybělo!

TJ Sokol Náklo
J. Zezula [-] - P. Fišer [-] , J. Pavlík [-] , M. Havelka [-] , M. Kovařík [-] , L. Veselský [-] , R. Nestrojil [-] , R. Šimek [-] , D. Macháček [-] , M. Černošek [-] , D. Grepl [-]

SK Červenka
M. Gruntorád [-] - O. Košák [-] , T. Skopal [-] , J. Strouhal [-] , J. Jurásek [-] , J. Macenauer [-] , M. Rosypal [-] , L. Saitz [-] , J. Kobylík [-] , M. Peč [-] , V. Košák [-]

ŽK: 67. L. Veselský .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: NAVRÁTIL Miroslav - PŘECECHTĚL Jan, NAVRÁTIL Stanislav (N).