NAVRÁTIL Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lutín - Drahlov B 0:3 (0:2) 21.04. 16:00 -
Sokol Pňovice - Sokol Hnojice 1:2 (0:1) 20.04. 16:00 -
Příkazy B - Huzová 3:2 (2:1) 14.04. 15:30 -
SK Sokol Těšetice - Slatinice B 4:1 (2:1) 13.04. 15:30 -
Červenka - Příkazy 0:3 kont. (1:2) 06.04. 15:30 -
Huzová - Hv. Libavá 5:2 (3:1) 30.03. 14:00 -
Hlubočky B - Štarnov 8:1 (4:0) 24.03. 10:15 -
Štěpánov - Šumvald 3:1 (2:0) 16.03. 14:00 -
Červenka - Přáslavice 1:4 (0:3) 28.10. 14:30 -
SK Sokol Těšetice - Nemilany 4:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Slavonín B - Mladějovice 1:5 (0:1) 07.10. 15:00 -
Tršice - Drahlov B 1:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Slatinice B - Velký Újezd 1:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Dl.Loučka - Štěpánov 4:5p. (2:1) 28.09. 15:30 -
Újezd - Mladějovice 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Mor. Huzová - Náklo 0:3 (0:1) 16.09. 15:30 -
Zdětín - Sokol Vilémov 2:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Střelice - Hlubočky B 6:0 (2:0) 03.09. 15:00 -
SK Králová - Tršice 6:2 (3:1) 13.08. 14:30 -
Tršice - Jiříkov 3:2 (1:1) 06.08. 17:00 -
Nová Hradečná - Přáslavice 1:3 (0:3) 18.06. 16:30 -
Mor. Huzová - Huzová 2:8 (1:3) 10.06. 16:00 -
Sokol Pňovice - Horka 3:1 (1:0) 04.06. 16:30 -
Příkazy B - Sokol Odrlice 0:1p. (0:0) 20.05. 14:00 -
Hor. Moštěnice - Pavlovice 5:1 (0:1) 13.05. 16:30 -
Újezd - Lužice 1:5 (0:3) 07.05. 16:30 -
Sokol Mladeč - Dl.Loučka 1:2p. (1:0) 30.04. 14:30 -
Velký Újezd - SK Sokol Těšetice 5:2 (2:2) 16.04. 15:00 -
Babice - Slavonín B 4:3 (3:0) 08.04. 15:30 -
Slatinice B - Nemilany 2:3p. (2:1) 01.04. 15:30 -
Sokol Pňovice - Hlubočky B 2:3p. (0:1) 26.03. 15:00 -
Nemilany - Štěpánov 0:4 (0:1) 05.11. 14:00 -
Újezd - Červenka 1:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
Jiříkov - Sokol Hnojice 3:4p. (1:2) 29.10. 14:30 -
Sokol Odrlice - Slavonín B 2:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
SK Sokol Těšetice - Sokol Mladeč 4:0 (0:0) 15.10. 14:30 -
Sokol Odrlice - SK Sokol Těšetice 3:0 (3:0) 13.08. 10:15 -
Chválkovice B - SK Grygov 1:3 (0:2) 07.08. 15:00 -
Lužice - Šumvald 5:0 (2:0) 18.06. 17:30 -
Hv. Libavá - Štěpánov 1:2 (0:1) 04.06. 15:30 -
Velký Újezd - Huzová 3:1 (1:1) 29.05. 15:00 -
Nová Hradečná - Újezd 1:4 (0:1) 15.05. 16:30 -
Mladějovice - Doloplazy B 18:0 (7:0) 14.05. 16:30 -
Nedvězí - Babice 4:2 (2:2) 07.05. 16:00 -
Příkazy - Střelice 4:3 (1:1) 01.05. 14:00 -
Želeč - Biskupice 1:4 (1:2) 24.04. 16:00 -
Mladějovice - Nemilany 3:2 (0:1) 23.04. 16:00 -
Sokol Hnojice - Mor. Huzová 3:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Střeň - SK Králová 4:0 (3:0) 10.04. 15:00 -
Přáslavice - Horka 3:2p. (0:1) 09.04. 15:30