Nová Ves zachránila bod v závěru

43

Druhý poločas přinesl čtyři branky a remízu rezervy Nové Vsi v utkání s Hamry.

První poločas branku nepřinesl

Ve čtvrtém kole  Okresního přeboru přivítala rezerva Nové Vsi  zatím  stoprocentně bodující tým z Hamrů  nad Sázavou. To,  že to nebudou mít domácí  lehké  dokazovali hosté od prvních minut. Příkladnou bojovností dostávali domácí  pod tlak na míči v jejich obraně a hrozili po centrech do jejich vápna.Největší šance jim, ale domácí nabídli sami po nepříliš jistých zákrocích nerozchytaného brankáře Babjačoka, který se do branky vrátil po delší pauze.Když tak domácím pomohlo břevno a tyč odcházeli aktéři utkání  do kabin za poločasového skóre 0:0.

Domácí Stupka zachránil bod

V druhém  poločase  se již  diváci branek dočkali. Když  se v 51.minutě za záda domacího brankáře dostala střela kapitána hostů Dominika Havlíka vedli hosté 1:0.Domací však dokázali na vedoucí branku v 72.minutě odpovědět,když odražený míč poslal do sítě Václav Novotný. Hosté však za nedlouho strhli vedení opět  na svoji stranu. Po špatně rozebrané standardní situaci z domací strany se trefil podruhé Dominik Havlik. A když už to  vypadalo, že si hosté odvezou všechny body zatáhl po levé straně míč k vápnu hostů Václav Novotný jehož centr neudržel brankář Sablík a pro Richarda Stupku nebyl žádný problém v 89.minutě vyrovnat na konečných 2:2.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zápas dobré úrovně ve kterém jsme na poslední chvíli urvali jeden bod.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: V první půli jsme měli proměnit některou ze šancí. V druhé jsme se prosadili, ale dostali jsme hloupé góly, takže zbytečná ztráta.

M. Babjačok [-] - J. Nečas [-] (77. M. Beneš [-] ) , V. Komínek [-] , J. Šandera [-] (46. R. Stupka [-] ) , V. Novotný [-] , J. Nečas [-] , J. Zdražil [-] (61. P. Šandera [-] ) , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] , T. Novotný [-]

R. Sáblík [-] - J. Dvořák [-] (77. J. Zeman [-] ) , T. Novotný [-] , A. Šabart [-] , D. Havlík [-] , T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , J. Jun [-] , L. Filippi [-] (89. P. Hron [-] ) , K. Tesař [-] , I. Sojma [-]

ŽK: 28. V. Novotný - 21. J. Dvořák , 42. D. Havlík , 52. A. Šabart .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: ŽILKA Jan - ŠANDERA Jan (N), MARTAUS Roman (N).