13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lipník veze z Chlístova všechny body

22

Chlístov se bodově trápí a toho dokázal využít Lipník a v tabulce předskočil svého soupeře

Hosté o dva góly lepší

Hosté do zápasu nastoupili s velkým nasazením a na soupeře doslova vlítli. Hned na začátku po centru Valy krásně hlavičkoval Šťáva, ale ještě hezčím zákrokem se prezentoval domácí gólman.
V 11. minutě prošel Kisela po lajně a dával před branku, tam se k odraženému míči dostal Šťáva a prostřelil 0:1.
V 15. minutě Rohony zahrával rohový kop přesně na hlavu Čtvrtníčka a ten se nemýlil.
Za chvilku po tom po nahrávce od Rohonyho postupoval sám Žák a odstřelil gólmana ale trefil spojnici tyče a břevna!!
Poté byl v šanci ještě postupně Čtvrtníček a hlavně Rohonyho střela byla gólová, ale brankář domácích byl proti!!

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhé půli hned v první minutě měli hosté opět obrovskou šanci, kdy míč zatáhl Vala, dával před branku a ani Šťáva ani Žák nedopravili míč do branky!
Velkou šanci z malého vápna měl ještě Jonáš, ale i on v zakončení zklamal.
Nakonec se Jonáš přeci jen trefil střelou z vápna a uzavřel na konečných 0:3!!

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Do zápasu jsme vstoupili výborně, za prvních 25’ zápasu musím hráče pochválit, poté jsme hru kontrolovali. Musíme ale zlepšit v zakončení, druhý zápas v řadě máme neskutečné množství šancí, které neproměníme!!!

SK Slavia Chlístov
J. Krul [-] - T. Polovčík [-] (78. M. Granát [-] ) , P. Brestovský [-] , D. Brestovský [-] , M. Svoboda [-] , L. Hrbáček [-] - J. Pokorný [-] , K. Kocmánek [-] , M. Rygl [-] , P. Špaček [-] - R. Hruška [-] -

M. Skoumal [-] - J. Brabenec [-] , V. Krotký [-] , T. Brabenec [-] , L. Žák [-] (82. J. Burian [-] ) , M. Vala [-] (71. J. Jonáš [-] ) - A. Kisela [-] (62. J. Fňukal [-] ) , A. Rohony [-] , J. Čtvrtníček [-] (86. L. Macháček [-] ) , A. Matoušek [-] (66. T. Pokorný [-] ) - R. Šťáva [-]

ŽK: 24. M. Svoboda , 42. K. Kocmánek , 55. L. Hrbáček , 58. D. Brestovský , 59. T. Polovčík . ČK: 56. L. Hrbáček .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - MASTNÝ Jiří (N), TRETERA Karel (N).