9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

42. M. Sova , 51. M. Hutař
14

Blatnice na svém hřišti dokázala porazit nebezpečný Lipník 2:0

Domácí šli v závěru půle do vedení

V prvním poločase bylo k vidění několik šancí. Nejvíce jich bylo k vidění na straně domácích, kdy Milan Sova šel sám na brankáře a hlavička Jiřího Trnky šla těsně nad břevno. Hosté měli také jednu vyloženou šanci, kdy se za obranou domácích objevil sám Čtvrtníček ale domácí brankář předvedl pohotový zákrok a hráče vychytal. První branka domácích přišla až ve 42. minutě, kdy na konci parádní kombinace stál Milan Sova. První poločas tedy skončil těsným vedením 1:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas začal pro domácí opět skvěle. Blatnický Martin Hutař se po odraženém míči ve velkém vápně nejlépe zorientoval a umístil míč za záda brankáře Skoumala - 2:0. Hosté byli nervozní a díky neustálé diskusi s hlavním rozhodčím byla hra hodně v druhém poločase nakouskovaná. Domácí mohli o vítězství definitivně rozhodnou v 77. minutě, kdy šli dva na jednoho Michal Trnka a Milan Sova ale brankář Lipníka Skoumal pohotově vyrazil na roh. Hosté se na zdramatizování utkání už nezmohli a Blatnice si zaslouženě připsala tři body.