12.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Nová Ves si vyšlápla na Kožlí

19

Ukázkový příklad lekce z produktivity dostalo v Nové Vsi Kožlí, které bylo po celý zápas lepší, ale odjíždí bez bodu.

Bezbranková první půle

Kožlí vstoupilo do zápasu aktivně a již v páté minutě šel hostující hráč na bránu, avšak neuspěl, jelikož netrefil bránu. Pak měli šanci i domácí, ale gól jim asi chybně nebyl uznán. Hosté si vypracovali další dvě velké šance, žádná z nich se ale neujala, a tak šly týmy do kabin za bezbrankového stavu.

Na dva údery Nové Vsi hosté odpověděli jen jednou

Ve druhém poločase jsme se hosté ještě zlepšili, domácí zahrozili z přímáku, kdy dali břevno, jinak byli pod tlakem. V době asi největšího tlaku ale z brejku udeřili a ujal se vedení. Psala se 74. minuta a z branky se radoval Novák. V 80. minutě přidal druhý úder Šimek hlavou po standardní situaci. Hráči Kožlí marně reklamovali útočný faul. Hostům se vzápětí podařilo snížit, v 82. minutě se totiž trefil Matěna, to bylo však vše. Po výsledku 2:1 je Nová Ves šestá, Kožlí druhé.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Roman Závorka, útočník: Kožlí byla v zápase lepším týmem, herně nás přehrávali. Naštěstí pro nás nevyužili své šance a tak jsme je potrestali. Tři body pro nás zlatý.

SK Kožlí
Lukáš Pešek, záložník: V tomto zápase jsme chtěli odčinit prohru z minulého zápasu, což se nám bohužel nepovedlo. Šancí jsme měli dost na to, abychom tady vyhráli, ale naše koncovka byla opravdu bídná.

M. Šimek [-] - L. Holcman [-] , R. Závorka [-] , J. Beneš [-] , J. Novák [-] , M. Vávra [-] (88. L. Nedoma [-] ) , T. Sobek [-] , B. Čížek [-] , J. Hájek [-] , P. Jelínek [-] , M. Šimek [-]

SK Kožlí
R. Vadinský [-] - V. Šťastný [-] , K. Makovec [-] , O. Machala [-] , A. Příhoda [-] - L. Pešek [-] , P. Cicvárek [-] (75. J. Smítka [-] ) , T. Geher [-] (80. M. Veselý [-] ) , J. Matěna [-] - M. Pokorný [-] , M. Geher [-] -

ŽK: 35. P. Jelínek - 82. A. Příhoda .
Hráči zápasu: J. Novák .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - MUZIKÁŘ Ondřej, MAKOVEC Josef (N).