V. Hozman 10.
D. Hlavin 39.
V. Korda 67. (p.)
R. Melka 81.
4:1
(2:0)
83. I. Cotiga (p.)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

25.08.2018 16:00

1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Budětice oslabeni o vyloučeného Kripela překvapily Malý Bor


Branky


10. V. Hozman , 39. D. Hlavin , 67. V. Korda (p.) , 81. R. Melka - 83. I. Cotiga (p.)
7

Domácí Budětice, kteří využívají domácího prostředí, kde jsou zvyklí na každý drn porazili Malý Bor, který se s povrchem nedokázal vyrovnat.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Efektivita domácích hrála velkou roli

Od úvodních minut došlo k vzájemnému oťukávání a první velká šance hned byla proměněna. V 10. minutě se po souboji ve vápně Malého Boru dostal k balonu úplně osamocený hráč domácích Václav Hozman, který poslal domácí do vedení. V dalším průběhu se hrálo hlvaně ve středu hřiště, kde se sváděl velký boj o míč. Ve 35. minutě přišel pro domácí tým asi nejtěžší moment zápasu. Hráč Malého Boru se totiž řítil sám na branku domácích a Michal Kripel ho, podle slov hráče Budětic Paroubka, nechtěně fauloval tím, že se do sebe v podstatě zapletli nohama. Podle slov rozhodčího by tento souboj za normálních okolností nebyl ani na žlutou, ale v tomto případě byl hráč Budětic poslední před brankářem a tak musel opustit hřiště. Další důležitý moment utkání přišel o 4 minuty později, kdy Budětice zvýšily vedení na 2:0 po individuální akci Davida Hlavina, který si vzal míč na půli hřiště a prošel přes všechny hráče hostů a poslal balon do sítě.

Po změně stran soupeře dorazili

Ve druhé půli hráli především hosté, kteří se ztěží dostávali do zakončení, protože se nedokázali sžít s těžkým terénem. Do velkých šancí se dostávali domácí Budětice. Nejprve se po vzorově zahraném rohovém kopu neprosadil Václav Hozman, který na zadní tyči nedokázal zvýšit na 3:0. Třetí branku nedokázal přidat ani Roman Melka, který netrefil branku z několika metrů po rychlém protiútoku. Branku na 3:0 přidali Budětice v 67. minutě, kdy se rozhodčí rozhodl nařídit pokutový kop za faul na Martina Štěcha, kapitána domácích. Nařízenou penaltu proměnil Václav Korda střelou doprostřed. V závěru se diváci, kterých se v sobotu dostavilo na fotbal poměrně dost, z toho hodně fanoušků dorazilo z Malého Boru, dočkali ještě dvou branek. Tu na 4:0 přidal opět Roman Melka, který pro něj typickým způsobem popotáhl balon v rychlosti a tvrdou ranou k pravé tyči nedal brankáři šanci. Korekce od hostů přišla v 83. minutě, kdy se po nařízené penaltě prosadil Virgil Cotiga-Ionut.Sestavy


FK Budětice 2012
J. Vinter [-] - V. Hozman [-] , D. Homolka [-] (54. M. Miroš [-] ) , J. Sekyra [-] , M. Štěch [-] , R. Melka [-] , M. Kripel [-] , J. Josefík [-] , D. Hlavin [-] (73. M. Novotný [-] ) , V. Korda [-] (82. J. Tušinovský [-] ) , L. Fiala [-] (61. M. Paroubek [-] )

TJ Sokol Malý Bor
F. Chodl [-] - M. Šmrha [-] (13. V. Petřík [-] ) , R. Hlaváč [-] (46. J. Kodýdek [-] ) , M. Polena [-] (61. V. Melka [-] ) , I. Cotiga [-] , P. Kocum [-] , M. Hlaváč [-] , L. Trubač [-] , V. Dvořák [-] , D. Šipla [-] , M. Sládek [-]

ŽK: 71. M. Štěch , 78. J. Sekyra - 60. M. Sládek , 87. D. Šipla . ČK: 35. M. Kripel .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Stach Vladislav - PAZDERA Jakub (N), KODÝDEK Milan (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Patrik Hubáček

Expert: Jonáš Bartoš - hráč Nezamyslic
Tip experta: výhra hostů

Hosté prokáží větší fotbalovou kvalitu, Budětice nenaváží na předchozí výhru v Dlouhé Vsi

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Švihov 0 0:0 0
2 FK Dukla Janovice 0 0:0 0
3 FK Okula Nýrsko B 0 0:0 0
4 SK Kovodružstvo Strážov 0 0:0 0
5 TJ Kašperské Hory 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku