11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

20

Domácí vletěli do zápasu velmi tvrdě a fyzickou hrou přehrávali soupeře. Na zápase nechyběl se svým fotoaparátem skvělý fotograf Stanislav Hladík.

Soupeř přijel s obranou hru, ale i tak dokázali dát domácí první branku

Nová Včelnice v posledních zápasech doplácela na neúspěšnost v koncove a trochu horší výkon, než na který je zvyklá. To se chtěla pokusit změnit proti soupeři z Dačice. Ta začala zápas z obrany, jelikož si byla vědoma silou soupeře. Domácí vstoupii do utkání lépe a od počátečního hvizdu se hráči drželi více na míči a předváděli fyzickou hru na kterou jsme u nich zvyklí. Aktivita přinesla první branku ve 25.minutě zápasu kdy dal svojí první branku v utkání Průša 1:0. Hosté zahrozili až v samotném konci prvního poločasu, ale jejich šance končili neúspěchem.

Nevyužitá penalta a možnost snížit rozhodla o vývoji utkání

Ve druhém dějství se s góly roztrhl doslova pytel ! Stanislav Pacholík zvýšil vedení domácích na 2:0. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. O dvě minuty později se dostal k míči Votava a snížil na rozdíl jedné branky 2:1. Dačice tak vykřesala naději na srovnáníí stavu. Tu ovšem uhasil v 57.minutě Blažek a vrátil domácím znovu dvoubrankové vedení. Hostům tak nezbylo nic jiného než otevřít hru, díky kterým se dostala do vyložených šancí, ale ty skončili v náručí brankáře. Hosté dostali ještě jednu vyloženou šanci ke snížení a to v podobě pokutového kopu. Jenže to by v brance nemohl být Ondřej Votápek, který tuto příležitost vychytal a podržel tak v důležitý moment svůj tým. Včelnice díky druhému gólu v zápase, který vstřelil Blažek odskočila na rozdíl dvou branek a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Pojistku v podobě pátého gólu přidal v závěru utkání Průša a Včelnice tak po dělší době předvedla dobrý týmový výkon, který jí přinesl výhru 5:1. Fotografie zaslal Stanislav Hladík, děkujeme

TJ Nová Včelnice
Radek Vajda - trenér: Po pár špatných zápasech se nám podařil předvést výkon, který jsme předváděli v úvodních kolech. Opět jsme měli pouze dva hráče na střídání, ale dnes kluci podali hezký výkon, navíc jsme dokázali využívat šance. V těch horších momentech nás naopak podržel brankáře Ondra Votápek

FK Dačice
Beneš - hrající trenér: Do zápasu jsme nevstoupili úplně špatně, ale proti Včelnici se nám nehraje příliš dobře. I když jsme hráli z obrany, tak fyzická síla soupeře byla obrovská. Zápas jsme mohli zdramatizovat díky vyloženým šancím a poté také penaltě, ale to se nám nepodařilo. Pak Včelnice přidala ještě dvě branky a bylo rozhodnuto.

O. Votápek [-] - M. Vokuš [-] , Z. Didek [-] , M. Pivko [-] , L. Šlapanský [-] , S. Pacholík [-] , J. Průša [-] , R. Hulík [-] (46. M. Petráš [-] ) , D. Jaroš [-] (65. L. Zápotoka [-] ) , O. Blažek [-] , D. Tuček [-]