26.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Velké Chvojno jasně přehrálo SKP Ustí nad Labem

0

Utkaly se dva týmy ze středu tabulky, přičemž domácí tým plně využil výhodu svého trávníku a hosty porazil 8:0!

V posledním zápase této sezóny hostilo Velké Chvojno hráče týmu SKP ÚL. Domácí tým již od prvních minut vykazoval větší chuť po vítězství. Ve 14. minutě domácí poprvé slavili gól. Do konce poločasu přidali ještě další tři branky a šli si jasně za vítězstvím. Avšak největším protivníkem obou týmů bylo počasí. Silný vítr na hřiště s sebou přinesl déšť a bouři a kvůli této nepřízni vypadalo utkání chvíli jako vodní pólo.

Ve druhém poločase se s nepříznívými podmínkami lépe popasoval tým domácích a v průběhu druhého poločasu vstřelil další čtyři góly. Tuto sezónou okresního přeboru končí Velké Chvojno porážkou SKP ÚL s výsledkem 8:0.

SKP Sever Ústí nad Labem
Milan Motejl - SKP: ,,Domácí jasně lepší. Vyhráli zaslouženě. Do čeho kopli, to tam spadlo. Bylo nepříznivé počasí - déšť, vítr, blesky."